اپلیکیشن Instapaper در دسترس همه کاربران قرار گرفت

شاید تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده باشد که مشغول جستجو در اینترنت برای موضوع خاصی باشید و در حین جستجو به مقاله ها و یا متن های جالبی برخورد کنید که فقط به صورت آنلاین در دسترس کاربران قرار داده شده اند؛ اکنون اپلیکیشن  Instapaper آماده کمک است.

به گزارش کلیک، اپلیکیشن Instapaper که به اپلیکیشن بعداً بخوان یا Read_it_later مشهور است به صورت رایگان در دسترس کاربران سیستم عامل های اندروید و iOS قرار گرفته است. قبلا کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن مجبور بودند ماهانه در حدود ۳ دلار پرداخت کنند. از جمله قابلیت های این اپلیکیشن می توان به خواندن صفحات مورد نظر بدون محتوای تبلیغاتی آن ها، جستجو بر روی متن تمام مقالات، ایجاد یادداشت از روی نوشته ها، تبدیل متن به گفتار، خواندن سریع، ارسال محتوای مقالات به ابزارهای آمازون کیندل و ذخیره در حدود ۵۰ مقاله برای کیندل اشاره کرد. پیش از این دسترسی به تمام این امکانات برای کاربر هزینه بردار بود ولی هم اکنون تمام این قابلیت ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن توسط شبکه اجتماعی محبوب پینترست خریداری شده است و از آن زمان به بعد طراحان آن سعی کرده اند که هزینه خدمات آن را کاهش دهند تا اینکه هم اکنون به صورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که کاربران می توانند از آن برای ذخیره مقالات آن لاین استفاده کنند. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران می توانند مقالات آن لاین را ذخیره کنند و در هر زمان که بخواهند به آن ها بدون دسترسی به اینترنت استفاده کنند. نکته قابل توجه در مورد این اپلیکیشن این است که تمام قابلیت های آن که تا این زمان با پرداخت هزینه در دسترس بود هم اکنون رایگان است و برای تمام کاربران در تمام نقاط دنیا در دسترس است.یک دیدگاه

اگهی تجهیزات شبکه

ممنون ازتون .
خیلی کاربردیه از نظر من .

دیدگاه ها:

  1. ممنون ازتون .
    خیلی کاربردیه از نظر من .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *