اپلیکیشن Instapaper در دسترس همه کاربران قرار گرفت

|
۱ دیدگاه
تصویر شاخص

شاید تا به حال برای شما هم اتفاق افتاده باشد که مشغول جستجو در اینترنت برای موضوع خاصی باشید و در حین جستجو به مقاله ها و یا متن های جالبی برخورد کنید که فقط به صورت آنلاین در دسترس کاربران قرار داده شده اند؛ اکنون اپلیکیشن  Instapaper آماده کمک است.

به گزارش کلیک، اپلیکیشن Instapaper که به اپلیکیشن بعداً بخوان یا Read_it_later مشهور است به صورت رایگان در دسترس کاربران سیستم عامل های اندروید و iOS قرار گرفته است. قبلا کاربران برای استفاده از این اپلیکیشن مجبور بودند ماهانه در حدود ۳ دلار پرداخت کنند. از جمله قابلیت های این اپلیکیشن می توان به خواندن صفحات مورد نظر بدون محتوای تبلیغاتی آن ها، جستجو بر روی متن تمام مقالات، ایجاد یادداشت از روی نوشته ها، تبدیل متن به گفتار، خواندن سریع، ارسال محتوای مقالات به ابزارهای آمازون کیندل و ذخیره در حدود ۵۰ مقاله برای کیندل اشاره کرد. پیش از این دسترسی به تمام این امکانات برای کاربر هزینه بردار بود ولی هم اکنون تمام این قابلیت ها به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن توسط شبکه اجتماعی محبوب پینترست خریداری شده است و از آن زمان به بعد طراحان آن سعی کرده اند که هزینه خدمات آن را کاهش دهند تا اینکه هم اکنون به صورت رایگان در اختیار تمام کاربران قرار گرفته است.

این اپلیکیشن یکی از بهترین اپلیکیشن هایی است که کاربران می توانند از آن برای ذخیره مقالات آن لاین استفاده کنند. با استفاده از این اپلیکیشن کاربران می توانند مقالات آن لاین را ذخیره کنند و در هر زمان که بخواهند به آن ها بدون دسترسی به اینترنت استفاده کنند. نکته قابل توجه در مورد این اپلیکیشن این است که تمام قابلیت های آن که تا این زمان با پرداخت هزینه در دسترس بود هم اکنون رایگان است و برای تمام کاربران در تمام نقاط دنیا در دسترس است.

سمیه شماعی زاده
لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار و لیسانس زبان انگلیسی و ارشد زبانشناسی رایانشی یا مهندسی پردازش زبان طبیعی هستم. عاشق دنیای کامپیوتر و یادگیری زبانهای جدید هستم.
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: اگهی تجهیزات شبکه

ممنون ازتون .
خیلی کاربردیه از نظر من .

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.