ارائه بسته های نامحدود شبانه اینترنت پرسرعت توسط همراه اول

|
۵ دیدگاه
اینترنت شبانه نامحدود همراه اول

همراه اول با هدف بهبود تجربه مشترکین، اقدامات ویژه ای در بسته های اینترنتی خود انجام داده است.

به گزارش کلیک، با توجه به توسعه پوشش و ارتقای کیفیت و ظرفیت شبکه همراه اول، این اپراتور از این پس بسته های آلفاپلاس نامحدود شبانه ارائه می دهد تا مشترکان با خرید این بسته‌ ها از سرعت بدون مرز بهره ببرند.

بسته ‌های آلفاپلاس نامحدود شبانه، شامل بسته های یک روزه، یک هفته و یک ماهه پرسرعت نوترینو با حجم نامحدود است که با قیمت مناسب فقط برای استفاده در ساعات مشخصی از شبانه روز به صورت نامحدود ارائه می شود.

این بسته ها برای تمام مشترکین اعتباری و دائمی قابل استفاده است و امکان خرید این بسته  ها با بسته های آلفا و آلفا پلاس به طور همزمان وجود دارد. لازم به ذکر است بسته های نامحدود شبانه فاقد رزرو خودکار هستند و مشترک در یک زمان تنها می تواند یک بسته نامحدود شبانه را فعال کند.

همراه اولی ها برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص مدت زمان اعتبار، قیمت و کد دستوری فعال سازی بسته های نامحدود شبانه، می توانند از طریق کد دستوری #۲*۱۰۰۰* اقدام و یا به پرتال این اپراتور به نشانی www.mci.ir مراجعه کنند.

5 پسندیده شده
صدف عباسی
از این نویسنده

۵ دیدگاه

توسط: معین

همراه اول ههههههه

به اسم نامحدود به مشتری میدن ولی مثل … دروغ میگن
من از این بسته ها استفاده کردم (قبل اینکه بسته یه هفته ای و یه ماه اضاف بشه)

یکروزه ساعت ۲ تا ۷ با قیمت هزار تومن ۲۰ گیگ حجم
یکروزه ساعت ۱ تا ۱۱ با قیمت سه هزار تومن ۳۰ گیگ

دیگه خیلی وقته استفاده نکردم و الان نمیدونم چطوریه احتمالا این یه هفته ای با ۱۴ هزارتومن قیمت هم یه محدودیت حجمی داره پس مواظب باشید و دلتونو صابون نزنید که تو یه هفته نامحدود میتونید استفاده کنید

توسط: سارینا

من نمی فهمم چرا مخابرات همه تشنه های اینترنت روبدخواب و شب کار می کنه!منکه تاحالانیازی به اینترنت گوشی پیدا نکردم ولی متاسفم برای همه مشترکینی که گول این شرکتهاو ناهنجارهایی که در شیوه ارائه بسته ها دارند رو میخورند!اصولا افراد شاغل اینترنت شبانه میخان چیکار!میمونه بیکارا که اوناهم به درساعات شب مسلمادنبال کارای علمی نمیرن ومیروند سراغ شبکه های اجتماعی و بازهای مخرب و معتادکننده که عملا اونهاروازندگی ساقط می کنه!!باید جلوی این تعرفه های مسخره رو بگیرن!لطفاپیام رو انتشار بدید .

    توسط: امین

    بهترین اینترنت همین اینترنت شبانستت….چون واسه ی دانلود با زمانیینده ی به هیچ وجح لازم نیست وقتت رو پاش بزاریو تا ساعت ۵و۶ صبح پاش باشی…فقط باید بلد باشی همین من خودم شبی ۱۴ گیگ دانود میکنم… اون دوستمونم راست میگه نامحدود نیست ولی حجم زیادی بهت میده مثلا۳۰ گیگ

توسط: مریم

وقتش رسیده که مشتریای محترم کمی به خودشون بیان وچشماشونوبازکنند ببینندکه چقدرپول به این شرکتها دادندوچقدربازدهی داشته وچه چیزی عایدشون شده!!!! پول و وقت جوونامیره تاایشان به مرادشون برسند!واگردقت کنیدبدون شبکه های اجتماعی اعتیادآوراینترنت موبایل خاصیت زیادی نداره!پس شرکتهامیخان که مامعتادباشیم وازشون اینترنت شب وروز بخریم.!

توسط: صادق

دروغه دروغه نخرید حجمیه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.