اعلام رتبه‌بندی برترین اپراتورهای ADSL

|
۷ دیدگاه
اعلام رتبه‌بندی برترین اپراتورهای ADSL

رتبه‌بندی اپراتورهای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت در استان‌ها در سه ماهه دوم سال جاری اعلام شد.

به گزارش کلیک و به نقل از روابط عمومی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، حسین فلاح جوشقانی از اعلام نتایج رتبه‌بندی اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) در استان‌ها در سه ماهه دوم سال جاری خبر داد.

فلاح جوشقانی گفت: این رتبه‌بندی از طریق نظرسنجی و ارتباط مستقیم با بیش از ۲۹ هزار کاربر در سراسر کشور انجام شده و اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت پرسرعت (ADSL) در پنج محور کیفیت، تناسب قیمت و تنوع طرح، رسیدگی به شکایات، پشتیبانی و وفاداری مشتریان ارزیابی شده‌اند.

معاون نظارت و اعمال مقررات رگولاتوری توضیح داد: این ارزیابی بصورت استانی انجام شده است، هدف از این رتبه‌بندی بهبود کیفیت و ایجاد فضای سالم رقابتی بین اپراتورهای ارائه‌دهنده خدمات اینترنت در تمامی استان‌های کشور است و امیدواریم دارندگان پروانه این خدمات ضمن حفظ نقاط قوت خود، در مسیر ارتقاء کیفیت سرویس، با شتاب بیشتری حرکت کنند.

رتبه‌بندی انجام شده طبق جدول زیر است:

۱۳۹۵۰۸۱۷۱۱۳۲۴۵۱۶۹۱۲۹۷۷۱۰

11 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

۷ دیدگاه

توسط: محمود

یکی بگه این شرکتهای انحصارکننده اینترنت در کل کشور مال چه کسانی هست؟که هرثانیه و دقیقه مبالغ هنگفتی بحسابشون میره!مردم که سرشون گرم شده ولی خوشبحال اینا شده که مردم توخواب همبایدپول اینترنتشون بدن!!!!

توسط: ع ق

واقعا اسیاتک بی کیفیت ترین و ضعیف ترین شرکت خدمات اینترنتی ایرانه این امار ها کاملا اشتباه و بر اساس فاکتور های استاندارد نیست

  توسط: محمد

  نوشته نظرسنجی از مردم پس مردم نظر دادن. ضمناً به نظر من آسیاتک سرویس خوبی میده

  توسط: مصرف کننده آسیاتک

  کاملا موافقم آسیاتک افتضاح ولی تجربه نشون داده هم از هم بدترن

توسط: علی

من سرویس از مخابرات دارم. واسه یکسال ۲۷۲۵۰۰ تومن میگزند انصافا هم کیفیتش خوبه. جالبه اصلا اسمی از مخابرات نیاوردند و جالبتر هم اینکه آمار مشتریان مخابرات از همشون بیشتره. یا مردم نمیفهمند یا این آمارها غلطه

  توسط: محمدرضا مرتضایی

  مخابرات و مبین نت افتضاح ن

   توسط: علی

   ما خونمون مخابرات داریم . راضی هستیم . سرعتش هم تا ۷ و ۸ هم می رسه . بستگی به شهرتون داره .

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
 • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
 • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.