تعرفه مکالمه با عراق ۵۰ درصد کاهش یافت

|
۰ دیدگاه
تعرفه مکالمه با عراق ۵۰درصد کاهش یافت

تعرفه ارتباطی ایران با عراق برای یک ماه، با کاهش ۵۰درصد همراه خواهد بود.

به گزارش کلیک، محمود واعظی در این دیدار با وزیر ارتباطات عراق بیان کرد: از فردا برای یک ماه تعرفه‌های ارتباطی با عراق ۵۰درصد کاهش می یابد، امسال با افزایش ۴۰درصدی تقاضا برای سفر ایرانیان به مراسم اربعین حسینی مواجه هستیم.

واعظی افزود: اپراتورهای ارتباطی دو کشور آمادگی خوبی برای برقراری ارتباطات این ایام از خود نشان داده‌اند و امیدواریم زائران با مشکلی مواجه نشوند.

به گفته وزیر راه‌های ارتباطی مکالمات از طریق شش نقطه به یکدیگر متصل شده‌اند.

وی ابراز کرد: از فردا مسیرهای ارتباطی از سمت مهران از ۳۳ به ۶۴ مسیر افزایش خواهد یافت.

وزیر ارتباطات درباره کاهش تعرفه ارتباطی نیز گفت: طی روزهای جاری نیز حجم زائران ایرانی رقم بالایی را شامل می‌شود و به عنوان مثال روز گذشته تنها ۶۷هزار ویزا در دفاتر تهران صادر شده و ما در شبکه خود حدود ۱۲هزار خط ایرانی داشته‌ایم که با نزدیک شدن به روز اربعین حجم این سفرها رو به افزایش است.

واعظی بیان کرد: برای ارتباطات اینترنتی زائران نیز تمهیداتی در نظر گرفته شده و تماس‌های صوتی اگر در گذشته با وقفه‌ای ۱۰ تا ۱۵ دقیقه‌ای برقرار می‌شد اکنون با یک دقیقه تاخیر انجام می‌شوند.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.