اطلاع از داغ ترین موضوعات روز جهان با استفاده از ویژگی جدید گوگل پلی

|
۰ دیدگاه

اپلیکیشن گوگل پلی به تازگی ویژگی جدیدی را به این برنامه اضافه کرده است که نیاز بسیاری از کاربران را رفع خواهد کرد. گزینه تازه ترین ها  (Trending) که بعد از گزینه (entertainment) قرار گرفته است؛ به معرفی تازه ترین کتاب های منتشر شده، آلبوم های موسیقی و حتی فیلم های روز می پردازد.

 

به گزارش کلیک، اپلیکیشن گوگل پلی را می توان یکی از معتبرترین برنامه ها به منظور دانلود و دریافت اپلیکیشن ها دانست که با بروزرسانی هریک در زمان معین محبوبیت خاصی در گوشی های هوشمند تحت سیستم عامل اندروید پیدا کرده است.

با بالارفتن میزان استفاده از گوشی های هوشمند و در راستای آن رقابت میان طراحان اپلیکیشن ها، اضافه شدن ویژگی های تازه باعث داغ تر شدن میدان رقابت  میان طراحان شده است. شرکت گوگل با بروزرسانی اپلیکیشن گوگل پلی امکاناتی را به این نرم افزار اضافه کرده است که کاربران را از انتخاب نرم افزارهای دیگر بی نیاز کرده است.

امکاناتی از قبیل اطلاع از بروزترین محصولات منتشر شده نظیر کتاب، موسیقی و فیلم ها این امکان را به مخاطب می دهد تا با قرار گرفتن در معرض تازه ترین ها اقدام به خرید و فراهم کردن آن ها کنند.

برای مثال اطلاع از آخرین فیلم منتشر شده از کارگردان محبوب شما این امکان را به شما می دهد تا با کسب اطلاع از جزئیات انتخاب بهتری را داشته باشید.

به گفته مدیران شرکت گوگل این امکانات در بروزرسانی بعدی گوگل پلی که تا چند روز آتی منتشر می شود در دسترس خواهد بود.

لیلا حسینی
لیلا حسینی-کارشناس مترجمی زبان، دانشجوی ارشد مترجمی، در حال حاضر خبرنگار و مترجم حوزه اقتصادی و سیاسی روزنامه اقتصادی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.