تکلیف همکاری یاندکس با ایران ماه آینده نهایی می‌شود

|
۰ دیدگاه
تکلیف همکاری یاندکس با ایران ماه آینده نهایی می‌شود

در سفر معاون مخابرات روسیه به ایران، همکاری جویشگر یاندکس با ایران و دیگر موضوعات مخابراتی نهایی می‌شود.

به گزارش کلیک و به نقل از تسنیم، لوان جاگاریان، سفیر روسیه در ایران، درباره آخرین شرایط همکاری موتور جستجوی یاندکس روسیه با ایران و دایر کردن دفتر کاری در ایران گفت: قرار است در پنج دسامبر سال جاری (۱۵ آذر ماه)، معاون مخابرات روسیه به ایران سفر کند که این موضوع و موضوعات دیگر مخابراتی و ارتباطی در دستور کار همکاری با ایران قرار دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران نیز سال گذشته در حاشیه دیدار با همتای روسی خود اعلام کرد: در نشست با وزیر ارتباطات روسیه توافق کردیم تا موتور جستجوی یاندکس در ایران دفتر داشته باشد و بتواند به مردم سرویس بهتر ارائه دهد.

وی عنوان کرد: با وزیر ارتباطات روسیه توافق کردیم تا موتور جستجوی یاندکس در ایران دفتر داشته باشد و بتواند به مردم سرویس بهتر ارائه دهد.
وزیر ارتباطات خاطر نشان کرد: ما آمادگی داریم در رابطه با خط و زبان فارسی از طریق موتور جستجوی یوز و پارسی جو همکاری‌های دو جانبه با روسیه داشته باشیم.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.