از سایت رسمی اپل می توانید آیفون های معیوب بازسازی شده بخرید

امکان خرید آیفون های نوسازی شده از سایت اپل ایجاد شد. اگر قصد خرید آیفون دارید حتما سری به سایت رسمی اپل بزنید.

به گزارش کلیک، کاربران و علاقمندان به گوشی های آیفون می توانند از سایت رسمی اپل کالاهای Refurbished یا بازسازی شده بخرند. این کالا ها در واقع محصولاتی هستند که به دلایلی به فروشنده یا توزیع کننده برگشت داده شده اند و بعد از رفع اشکال، دوباره با عنوان یک کالای نوسازی شده روانه بازار می شوند.

به تازگی اپل در وب سایت خود، قسمتی را به فروش محصولات بازسازی شده خود اختصاص داده است. این بخش تا امروز فقط آیپد ها، کامپیوتر های مک، اپل تی وی و محصولاتی مثل آن می پرداخت. اما اکنون این شرکت گوشی پر طرفدار آیفون  را هم به لیست محصولات بازسازی شده  اضافه کرده است. به این ترتیب کسانی که از طرفداران این گوشی بودند اما قدرت خرید آن را نداشتند می توانند با قیمتی کمتر آیفون بخرند.

البته قیمت آیفون های اصلاح شده نیز چندان کم نیست و هنوز محصولات دست دومی که در بازار وجود دارند قیمت کمتری نسبت به آیفون های مرجوعی دارند.  با این حال مقدار پولی که شما با خرید این آیفون ها صرفه جویی می کنید، می تواند بین ۸۰ تا ۱۱۰ دلار باشد.

اما موضوع دیگری که خیلی هم عجیب نیست این است که آیفون های جدید اپل در این لیست قرار نگرفته اند. به این ترتیب کسانی که قصد خرید آیفون SE، آیفون ۷ و ۷ پلاس  دارند هم چنان نمی توانند از این امکان برای خرید ارزانتر استفاده کنند. در حال حاضر علاقه مندان به آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس، می توانند از این فرصت ایجاد شده بیشترین استفاده را ببرند.

لازم به ذکر است که پایین ترین قیمت برای آیفون ۶ اس ۱۶ گیگا بایتی بازسازی شده، ۴۴۹ دلار تعیین شده و قیمت آیفون ۶ اس پلاس ۶۴ گیگا بایتی بازسازی شده نیز، ۵۸۹ دلار اعلام شده است. مشتریانی که از گوشی های بازسازی شده اپل می خرند می توانند با خرید این گوشی ها، از یک سال گارانتی این شرکت برخوردار شوند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *