اعلام رتبه سرعت ۴G در کشورهای مختلف؛ ایران در انتهای جدول قرار گرفت

|
۰ دیدگاه
4g lte

کدام کشور سریع‌ترین شبکه اتصالات نسل چهارم موبایل / ۴G LTE را دارد؟ و بهترین پوشش نسل چهارم متعلق به کدام کشور است؟

به گزارش کلیک، جدیدترین گزارش ماه نوامبرِ OpenSignal نشان می‌دهد کره جنوبی و ژاپن با دسترسی ۹۵٫۷ و ۹۲ درصدی کاربران خود را در بخش ۴G LTE پشتیبانی فنی می‌کنند. جالب اینجاست که آمریکا با ۸۱٫۳ درصد دسترسی در مقام دهم جدول و بعد از کشورهایی مانند لیتوانی، هنگ کنگ، هلند سنگاپور، نروژ، کویت و سوئد قرار دارد.

ایران نیز با کسب رتبه ۷۳ در میزان دسترسی (با ۴۷٫۸۶ درصد) در ته جدول قرارگرفته است و با آخرین کشور یعنی سری لانکا تنها ۵ پله فاصله دارد.

اما در بخش پرسرعت‌ترین شبکه نسل چهارم سنگاپور (۴۵٫۸۶ مگابیت بر ثانیه) و کره جنوبی (۴۵٫۷۷ مگابیت بر ثانیه) به ترتیب پرسرعت‌ترین شبکه ۴G LTE را در ماه نوامبر ۲۰۱۶ داشته‌اند.

ایران نیز در بخش پرسرعت‌ترین مقام ۷۱ را به خود اختصاص داد (با سرعت ۱۱٫۳۷ مگابیت بر ثانیه) که با آخرین کشور ته جدول یعنی کاستا ریکا ۷ پله فاصله دارد. (البته همان‌طور که در جدول مشاهده می‌کنید آمریکا نیز ۳ پله بالاتر از ایران با سرعت متوسط ۱۳ مگابیت بر ثانیه قرارگرفته است)

سایر آمار را می‌توانید در جداول زیر مشاهده کنید:

جدول مقایسه سرعت ۴G در کشورها:

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-11-12 07:11:33Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

جدولمقایسه ای در دسترس بودن ۴G در کشورها:

Image processed by CodeCarvings Piczard ### FREE Community Edition ### on 2016-11-12 07:09:36Z | http://piczard.com | http://codecarvings.com

2 پسندیده شده
شقایق شمس
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.