مانیتور BenQ Zowie XL2540 مناسب برای گیمرهای حرفه ای

|
۰ دیدگاه

شرکت تایوانی تولید کننده سخت افزار BenQ یک مانیتور بازی جدید با برند Zowie عرضه خواهد کرد که دارای نرخ تجدید ( میزان ایجاد هر فریم در ثانیه) ۲۴۰ هرتز است و این شرکت از آن به عنوان یک صفحه نمایش متمایز برای شیفتگان بازی های الکترونیکی یاد می کند.

به گزارش کلیک، صفحه نمایش Zowie XL2540 با داشتن ویژگی های پیشرفته ای مانند زوایای دید شخصی، ارتعاش رنگ قابل تنظیم و چشم بند های افزایش زوم، اواخر این ماه برای پیش سفارش در سراسر جهان آماده خواهد بود.
شرکت BenQ در ماه های بعد از خرید برند بازی های الکترونیکی Zowie، دسته ای از مانیتورهای بازی حرفه ای را عرضه کرده است. XL2540 یکی از اندک صفحه نمایش های موجود در بازار است که از نرخ تجدید ۲۴۰ هرتز پشتیبانی می کند و این شرکت مجموعه ویژگی های آن را به گونه ای تنظیم کرده است تا بازی کنندگان و گیمرهای حرفه ای بازی های الکترونیکی را مستقیماً هدف قرار دهد.

به گفته شرکت BenQ، ” از ابتدا، فعالیت Zowie به توسعه تجهیزات بازی های الکترونیکی اختصاص داده شده است تا گیمرهای رقابت کننده را قادر سازد تا بهترین توانایی های خود را بروز دهند. XL2540 به عنوان جدیدترین مورد اضافه شده به سری های XL برای بازی های الکترونیکی PC، روان بودن بازی را افزایش داده است و در مواقعی که سرعت کامپیوتر بیش از ۲۴۰ فریم در ثانیه (fps) باشد، نرخ تجدید ۲۴۰ هرتزی آن می تواند کاملاً فعال شود تا سطوح مختلفی از تجربه بازی را ارائه کند. همچنین افرادی که به دنبال این مانیتور هستند باید اطمینان حاصل کنند که عملکرد کامپیوتر آنها به اندازه کافی مناسب با این مانیتور باشد. “

ساختار فیزیکی XL2540 علاوه بر ارائه یک نرخ تجدید عالی، طوری طراحی شده که به سرعت تنظیم شده تا به زوایای دید بهینه برسد. این مانیتور دارای یک S Switch است که به بازی کنندگان اجازه می دهد تا سریعاً پیش تنظیم های مختلف صفحه نمایش را تغییر دهند، در حالی که می توان در حین بازی پایه تنظیم ارتفاع را با استفاده از یک کلید سوییچ لمسی تغییر داد.

XL2540 همچنین یک سری از ویژگی های غیر معمول را به میز کار اضافه می کند، مانند یک سری از چشم بندهای اختیاری که به کناره های مانیتور متصل می شوند و چیزهایی را که در پیرامون آن موجب حواس پرتی می شوند را حذف می کنند. بازی بدون حواس پرتی تمرکز اصلی این صفحه نمایش است، به طوری که شرکت BenQ اشاره می کند که خود قاب LCD دور مانیتور به یک سطح غیر انعکاسی مجهز شده که میزان اختلال بصری که بازی کنندگان دائماً در لبه ها و گوشه های اکثر صفحه نمایش ها مشاهده می کنند را کاهش می دهد.
این شرکت اعلام کرده که گیمرها می توانند در جشنواره و نمایشگاه DreamHack Winter پیش رو یک تجربه عملی با XL2540 داشته باشند، این جشنواره از ۲۴ نوامبر در سوئد آغاز می شود. XL2540 با قیمت خرده فروشی ۵۰۰ دلار برای پیش سفارش در دسترس خواهد بود.

0 پسندیده شده
شقایق شمس
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.