دو ایرانی در میان برندگان جایزه یوسرن

|
۰ دیدگاه
دو ایرانی در میان برندگان جایزه یوسرن

همایش بین‌المللی شبکه جهانی آموزش و پژوهش‌های علمی، یوسرن، در ساختمان مرکزی دانشگاه علوم پزشکی تهران برگزار شد.

به گزارش کلیک، در این همایش دانشمندان یک درصد برتر جهان حضور داشتند و تازه‌هایی در زمینه سلول‌های بنیادی، فناوری نانو، برنامه‌نویسی سلول‌ها، ژنتیک، تغییرات جوی، حیات در کرات دیگر، فلسفه علم و تاز‌های ریاضیات و … ارائه کردند.

محتوای اصلی این همایش در ۵ حوزه علوم پزشکی، علوم اجتماعی، علوم کامپیوتر، فیزیک و شیمی، علوم پایه برگزار شد که در همین حوزه‌ها جایزه یوسرن تعلق گرفت.

دکتر جمشید آقایی از ایران و مرتضی محمودی از امریکا ، ۲ برنده ایرانی جایزه یوسرن بودند. همچنین Alexander leemans از بلژیک،  Lucas Joppa از امریکا، Floris De lange از هلند از دیگر برگزیدگان یوسرن بودند.

این ۵ نفر از میان  ۵۰۰ نفر شرکت کننده در همایش یوسرن انتخاب شده‌اند. مبلغ جایزه برابر با ۱۰ هزار دلار است که ۵ هزار دلار آن به صورت نقدی به برگزیدگان اهداء شد.

0 پسندیده شده
سجاد رئوفی پور
سجاد رئوفی پور هستم. خبرنگار وکارشناس آی تی . خبرنگاری شغل مورد علاقه من بود و آی تی علاقه شخصی. نتیجه تلفیق این دو علاقه با هم، زمینه ساز تبدیل من به خبرنگار حوزه آی تی شد و طی سالها در نشریه های مکتوب و غیرمکتوب در این زمینه نوشته ام. حالا در کلیک این افتخار را دارم که باز هم در همین زمینه برای شما بنویسم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.