امکان جدید Google Map برای تبلیغات برندهای تجاری

|
۰ دیدگاه
امکان تبلیغ در گوگل مپ برای برندهای تجاری

شرکت گوگل امکان جدیدی را برای مراکز تجاری ایجاد کرده است. قابلیتی که با آن می توانند روی نقشه خود در گوگل مپ تبلیغ برند خود را بکنند.

به گزارش کلیک، شرکت گوگل فناوری جدیدی را برای قرار دادن و نمایش لوگوی شرکت ‌های تبلیغاتی روی نقشه اینترنتی امکان پذیر کرده است.
با این قابلیت جدید که در نسخه جدید گوگل مپ فراهم شده است کاربران می توانند لوگوی شرکت ها و برند های مختلف را روی نقشه ببینند.
قابل ذکر است قبل از این گوگل به برند ها و شرکت ها اجازه ارایه تبلیغ و نشان دادن لوگوی خود روی گوگل مپ را نمی داد اما به تازگی گوگل با دریافت هزینه تبلیغ، این امکان را برای شرکت های تجاری فراهم کرده است.
این قابلیت مزیت فوق العاده ای برای برنده های تجاری دارد به خصوص با دانستن این مطلب که حدود یک سوم جست‌ و جو های اینترنتی گوگل در بین کاربران موبایل به جست و جو  در گوگل مپ مربوط می شود.

2 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.