ساخت عینک هوشمند اپل در سکوت خبری

عینک گوگل را به یاد می آورید؟ مشکلات آن را چطور؟  طبق شنیده ها برای آن عینک، رقیب جدی به نام عینک اپل قرار است پا به میدان رقابت بگذارد که در سکوت خبری در حال ساخت است.

به گزارش کلیک، بر طبق شنیده ها ازمنابع موثق، اپل قصد ورود به بازار تولید عینک های هوشمند را دارد. آن طور که از شواهد بر می آید، عینک هوشمند اپل به طور بی سیم با آیفون ها ارتباط برقرار می کند و این کار را تقریبا مشابه سازو کاری که ساعت هوشمند اپل با دستگاه های که iOS دارند، انجام می دهد، اجرا می کند.  کارشناسان معتقدند این عینک ها احتمالا از واقعیت افزوده نیز پشتیبانی نمایند.

اما عجله نکنید، چرا که قرار نیست عینک های هوشمند اپل به این زودی در دسترس کاربران قرار گیرد. چرا که اپل به تازگی برخی از قطعات آن را به کمپانی بلومبرگ سفارش داده است تا پس از تولیدی ازمایشی آن تصمیم بر تولید انبوه آن بگیرد. بر طبق گفته های فردی موثق در شرکت اپل تولید انبوه این عینک های هوشمند تا قبل از سال ۲۰۱۸ محال است.

با توجه به رویداد قبلی اپل که تیم کوک در آن اشاره ای به عینک های هوشمند و AR کرد این محصول می تواند اولین تولید اپل در این زمینه لقب گیرد.امیدواریم اپل از اشتباهات گوگل در تولید عینک هوشمند خود درس بگیرد و مشکلاتی که عینک هوشمند گوگل دارد را برطرف نماید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *