روش اجرا کردن بازی های PS3/Xbox 360 در کامپیوتر

|
۰ دیدگاه
روش اجرا کردن بازی های PS3/Xbox 360 در کامپیوتر:

 یک راه برای اینکه هزینه زیادی را برای کنسول های بازی نپردازید این است که آن را بر روی کامپیوتر شخصی خود اجرا کنید. آموزش اجرای بازی های PS3/Xbox 360 در کامپیوتر موضوعی است که در این مطلب می خوانید.

کلیک- پیشرفت و تکنولوژی باعث شده است که امروزه بازی های کامپیوتری زیادی روانه بازار شده و هر روز بر تعداد آن ها اضافه شود. تعداد زیادی از این بازی ها دارای قیمت بالایی هستند که بعضی از کاربران قدرت خرید کنسول ها را ندارند. راه حلی که می توان برای این موضوع مطرح کرد اجرا کردن این بازی ها بر روی سیستم شخصی است. در ادامه روش اجرا کردن بازی های کنسول ایکس ۳۶۰ و پلی استیشن به شما آموزش داده می شود.

برای اجرای بازی نیاز به یک مبدل Emulator دارید. البته باید اول از همه بگوییم که اجرای این بازی ها بر روی کامپیوتر های قوی ممکن است.  موارد مورد نیاز برای اجرای مناسب بازی های PS3 چهار گیگا بایت رم، یک پردازنده چهار هسته ای  و یک کارت گرافیکی قوی با رم داخلی یک تا دو گیگا بایت است.

اجرا کردن بازی های PS3/Xbox 360 روی کامپیوتر

از طرفی به دلیل اینکه این بازی ها برای اجرا در سیستم عامل کامپیوتر طراحی نشده اند ممکن است در اجرا کردنشان با دردسر هایی رو به رو شوید. برای اجرای بازی های PS3 کافی است نرم افزار PS3 Emulator را دانلود کنید.

روش اجرا کردن بازی های PS3/Xbox 360 در کامپیوتر

سپس کمی صبر کنید تا نرم افزار بایوس خود را از طریق اینترنت به روز رسانی کند. در مرحله بعد از طریق منوی File و گزینه Run بازی مورد نظرتان را انتخاب کنید تا اجرا شود. توجه داشته باشید که حتما باید بازی را از روی DVD به هارد منتقل کرده باشید.

برای اجرای XBOX 360 نیز همین مراحل را باید طی کنید. فقط باید نرم افزار Xbox 360 Emulator را دریافت و نصب کنید . ناگفته نماند نسخه ایکس باکس کامل نیست و در خیلی از بازی ها مشکلاتی به همراه دارد.

سپس کمی صبر کنید تا نرم افزار بایوس خود را از طریق اینترنت به روز رسانی کند. در مرحله بعد از طریق منوی File و گزینه Run بازی مورد نظرتان را انتخاب کنید تا اجرا شود. توجه داشته باشید که حتما باید بازی را از روی DVD به هارد منتقل کرده باشید. برای اجرای XBOX 360 نیز همین مراحل را باید طی کنید. فقط باید نرم افزار Xbox 360 Emulator را دریافت و نصب کنید . ناگفته نماند نسخه ایکس باکس کامل نیست و در خیلی از بازی ها مشکلاتی به همراه دارد.

4 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.