سه خودروی برتر نمایشگاه اتوکار لس آنجلس ۲۰۱۶

وقتی در گوشه و کنار نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس ۲۰۱۶ قدم می زنیم، علاقه مندان به خودروها را می بینیم که از دیدن خودروهایی که برای فروش در این نمایشگاه قرار گرفته اند، هیجان زده می شوند.

به گزارش کلیک، انتظار می رود برخی از بزرگ ترین برندهای صنعت اتومبیل خلاقیت هایی که در ساخت خودروهای نسل جدید صرف کرده اند را به نمایش بگذارند. هوندا، آلفا رومئو و مزدا، از جمله شرکت هایی هستند که خبر نمایش خودروهای نسل آینده خود در این نمایشگاه را تایید کرده اند.

سیویک سی هوندا (Honda Civic Si)
به گزارش دیجیتال ترندز (Digital Trends) قرار است در نمایشگاه اتومبیل لس آنجلس ۲۰۱۶، از خودروی نسل آینده هوندا با نام سیویک سی رونمایی شود. در یکی از گزارش های اتوبلاگ (Autoblog) گفته شده برخی افراد بر اساس تصاویری که از این خودرو در اینترنت منتشر شده، در مورد شکل و شمایل آن ایده پردازی کرده اند. دیدن این مدل از نسل جدید خودروهای هوندا، رویدادی است که بسیاری از علاقه مندان به خودروهای هوندا منتظر آن هستند.
honda-civic-coupe-type-r-rendering-image-via-civicx_100508478_l

اس یو وی آلفا رومئو (Alfa Romeo SUV)
آلفا رومئو نیز در میان پیشتازان صنعت خودرو قرا دارد و به تولید زیباترین خودروها مشهور است. با این حال، آلفا رومئو در ساخت مدل اس یو وی موفق نبوده است. مطمئنا، بسیاری از مشتریان این شرکت حدود یک سال است مشتاق دیدن این مدل هستند. امسال، رویاهای آنها تحقق می یابد. به گزارش دیجیتال ترندز، هوندا اولین خط تولید اس یو وی را راه اندازی کرده است. طبق گزارش ها، اولین مدل اس یو وی آلفا رومئو ، “استلویو( Stelvio)” نام دارد.
۱۶۱۱۱۶_alfa_romeo_stelvio_quadrifoglio_05-0-0

سی ایکس ۵ جدید مزدا
همین چند روز پیش تصاویر تبلیغاتی این خودرو منتشر شد و افراد زیادی را مشتاق دیدن آن کرد. در این تصاویر تبلیغاتی به برخی تغییرات اعمال شده در طراحی سی – ایکس ۵ جدید مزدا اشاره شده است. مشتاقان خودرو بی صبرانه منتظر زمان رونمایی از آن در نمایشگاه خودرو لس آنجلس هستند.
۲۰۱۸-mazda-cx-5-carscoops-10

خودروهای دیگر چطور؟
گزارشی که از آمریکا جی.آر (America JR) به دستمان رسیده نشان می دهد حدود ۶۰ وسیله نقلیه برای نمایش در این نمایشگاه فهرست شده اند. این رویداد سالیانه، محلی شناخته شده است که تولید کنندگان خودرو کارهای خود را در آن به نمایش می گذارند. بازدیدکنندگان خوش شانس این نمایشگاه اولین کسانی خواهند بود که خودروهای جدید را می بینند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *