خریداری بزرگترین پیشگوی دنیای فناوری توسط چینی ها

|
۰ دیدگاه
خرید

طبق اخبار منتشر شده شرکت International Data Group، که به بزرگترین پیشگوی دنیای فناوری معروف است، توسط چینی ها خریداری شده است.

به گزارش کلیک، شرکت International Data Group شرکتی در شهر سان فرانسیسکوی آمریکا است که مالکیت موسسات مختلفی مثل پی سی ورلد و موسسه تحقیقاتی آی دی سی را بر عهده دارد. این شرکت اخبار منتشر شده در رابطه با خرید خود توسط چینی ها را تایید کرده است.

قرار است International Data Group به قیمت بیش از یک میلیارد دلار توسط یک گروه سرمایه گذاری چینی خریداری شود.

هنوز اخبار دقیقی در رابطه با هویت سرمایه گذاران چینی که International Data Group  را خریداری کرده اند و نیز مبالغ دقیق پرداختی توسط آن ها در دسترس نیست. اماInternational Data Group  قبل از این بین ۵۰۰ میلیون دلار تا یک میلیارد دلار ارزش گذاری شده بود.

با اینکه جزییات این توافق به صورت قطعی تعیین نشده است اما خرید این شرکت توسط چینی ها قطعا انجام می شود و در آینده ای نزدیک صورت می گیرد.

 International Data Group در سال ۱۹۶۴ تاسیس شده است و از بزرگترین ناشران تخصصی دنیای فناوری به حساب می آید. صدها وب سایت و نشریه توسط این  شرکت هدایت و منتشر می شوند. بنیانگذار و مدیرعامل اولیه این شرکت پت مک گاون بود که دو سال قبل درگذشت.

International Data Group  در ماه ژانویه از پرداخت پول به Goldman Sachs برای کمک به انجام انتخاب های استراتژیک در مورد سرنوشت این شرکت خبر داده بود. این موسسه از دهه ۱۹۸۰ فعالیت های تجاری خود را در چین آغاز کرده بود.

2 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.