تماشا کنید؛ مشکل تأخیر آیفون در باز کردن لینک‌های ویدئویی خبرساز شد

|
۰ دیدگاه
تأخیر عملکرد آیفون در باز کردن لینک‌های ویدئویی

پس از به روزرسانی ها و باگ هایی که در آیفون دیده شد حالا مسئله جدید مطرح‌شده است و این مسئله در رابطه با باز شدن لینک های ویدئویی در آیفون است.

به گزارش کلیک، آخرین به روزرسانی ارائه شده آیفون به روزرسانی نسخه بتا ۱۰٫۱ است که در این به روزرسانی حالت بوکه دوربین آیفون ۷ پلاس نیز به اپلیکیشن دوربین این دستگاه اضافه شده است. در به روزرسانی های ارائه شده بعد از آیفون ۷ ما شاهد باگ های زیادی در به روزرسانی های آیفون بودیم تا جایی که به روزرسانی ۱۰٫۱ عرضه شد و اپل این به روزرسانی را کامل ترین به روز رسانی نرم افزاری آیفون معرفی کرده بود.

در ویدئو پایین شاهد موضوعی هستیم که بعد از باز کردن یک فایل ویدئویی با فرمت MP4 که از طریق iMessage برای کاربر فرستاده شده است، کاربر فایل را باز کرده و مشاهده می کند اما بعد از بستن فایل عملکرد دستگاه کند می شود تا جایی که بعد از باز کردن دو برنامه آیفون به کلی هنگ می کند و باید دستگاه را ریستارت کرد.

هنوز واکنشی از سوی اپل برای این موضوع نشاند داده نشده و باید منتظر پاسخ اپل ماند، در هر صورت کاربران آیفون باید مراقب باز کردن فایل‌های ویدئویی MP4 توسط iMessage باشند.

1 پسندیده شده
فاطمه محمدی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.