چگونه لوگو را از تصاویر حذف کنیم ؟

یکی از معضلات خاص برای گذاشتن عکس در پست های اینترنتی وجود لوگو بر روی عکس است، با چند کار ساده و استفاده از فتوشاپ می توانید لوگو را حذف کنید

کلیک- برای حذف لوگو از عکس هایی که از اینترنت به دست می آورید می توانید از نرم افزار فتوشاپ استفاده کنید با استفاده از این نرم افزار و یادگیری این آموزش می توانید لوگو و واتر مارک های موجود بر روی عکس ها و تصاویر را حذف نموده و از آن ها  به عنوان عکس خام استفاده کنید.

۱- در ابتدا یک تصویر که دارای لوگو باشد را وارد نرم افزار فتوشاپ میکنیم.

how we can remove watermark or logo with photoshop 1

۲-: بر روی قسمتی که لوگو آنجا قرار دارد به وسیله ی ابزار zoom tool  یا با استفاده از کلید میانبر z  زوم می کنیم.

how we can remove watermark or logo with photoshop 2

how we can remove watermark or logo with photoshop 3

۳-  سپس از ابزار spot healing brush tools استفاده میکنیم. (به این موضوع توجه داشته باشید برای استفاده از این ابزار باید با کلیک راست بر روی تصویر سایز آن را مناسب با کاری که میخواهیم انجام دهیم تطابق دهیم.)

سپس شما باید قسمت هایی را که دارای لوگو می باشد با کلیک کردن بر روی آن محو کنید وقتی این کار  را می کنید، از لبه های اطراف لوگو به داخل آن کشیده می شود و به این صورت لوگو محو می شود.

توجه داشته باشید، اگر این کار را هم بکنید فقط باعث محو شدن لوگو می گردد و هنوز اثرات آن باقی خواهد ماند، پس باید این کارها را نیز انجام دهید.

how we can remove watermark or logo with photoshop 4

۴- ابزار patch tool را انتخاب کنید و دور قسمتی که مایل به حذف آن هستید یک دایره بکشید. سپس دایره را با انتخاب کردن و نگه داشتن و کشیدن آن به جایی که بیشترین شباهت را به طرح دارد باعث می شوید دو قسمت با هم ترکیب شده و حالت عادی به خود بگیرد و لوگو به صورت کامل حذف شود.

how we can remove watermark or logo with photoshop 5

اکنون شما فایل نهایی بدون لوگو را میتوانید مشاهده نمایید. البته اگر بیشتر دقت به خرج دهید میتوانید یک فایل خام عالی بدون لوگو نیز داشته باشید که حتی با دقت هم متوجه وجود آن نشوند.

how we can remove watermark or logo with photoshop 6بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *