خبر خوش سونی برای کاربران اندروید و iOS

|
۰ دیدگاه
نرم افزار PlayStation Communities

سونی به تازگی سومین نرم افزار تلفن همراه خود مربوط به پلی استیشن را با نام “Communities” منتشر کرده است. این نرم افزار جدید به صورت رایگان برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس می باشد که خبر خوشی برای کاربران محسوب می شود.

به گزارش کلیک، PlayStation Communities قرار است برقراری ارتباط کاربران با دوستان شان و در ارتباط ماندن آن ها را در پلی استیشن۴ هنگامی که از آن دور هستند راحت تر کند. این به این معنی است که آن تنها با کنسول پلی استیشن ۴ کار می کنند، و نسل های پیشین آن را پشتیبانی نمی کند.

PlayStation Communities مانند هابی کار می کند که شما می توانید علاوه بر دوستان، بازیکنانی که علایقی مانند شما دارند را پیدا کنید. به عنوان مثال، این نرم افزار به شما اجازه پیوستن به گروه ها و ورود به بازی هایی را که بازیکنان آن PlayStation Communities را بر روی گوشی خود نصب کرده اند، می دهد.

شما حتی می توانید در داخل نرم افزار  با دیگران صحبت کنید. این نرم افزار زمانی مفید بودن خود را نشان می دهد که شما نمی توانید بازیکن کافی برای راه اندازی یک رید یا گروه را پیدا کنید، بنابراین این نرم افزاربه کمک تان می آید تا بتوانید با آن پلیر پیدا کنید.

علاوه بر این، شما هم چنین قادر هستید که پروفایل اعضای دیگر را مشاهده کنید، لیست گروه هایی را که در آن ها حضور دارید ببینید و نیز افراد دیگری را که در گروه های شما هستند مشاهده نمایید. بدیهی است که شما می توانید جوامع بیشتری را که ممکن است با منافع شما هم راستا باشند کشف کنید.

اگر چه PlayStation Communities به صورت رایگان برای دانلود در هر دو سیستم عامل اندروید و آی او اس موجود خواهد بود، اما هنوز بر روی گوگل پلی و اپ استور قرار نگرفته است. با توجه به گفته توسعه دهندگان، این برنامه تا چند ساعت آینده در دسترس خواهند بود.

علی رهبری
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.