هرم غول پیکر اپل ناپدید شد

|
۰ دیدگاه
اپل در حال آمادگی برای رونمایی از دومین مرکز علمی خود

هرم غول پیکر زباله اپل ناپدید شده است و به زودی باید شاهد رونمایی اپل از دومین مرکز علمی این شرکت به نام  Spaceship Campus 2 باشیم. قرار است به زودی تعدادی از کارمندان اپل به این مرکز انتقال یابند.

به گزارش کلیک، اپل حدود ۵ میلیارد دلار را برای ساخت این مرکز علمی عظیم هزینه کرده است. در روز سه شنبه یک ویدیو و تعدادی عکس توسط ماتیو رابرتز از محل ساخت این مرکز علمی منتشر شد.

screen-shot-2016-11-29-at-90434-am

در حال حاضر تنها یک کرین دیگر مشغول کار در این سایت برای ساخت ساختمان است و آن تپه غول پیکر زباله اپل که شهرت زیادی پیدا کرده بود به طرز چشمگیری کاهش یافته است و خاک اضافه برای ساخت چشم اندازه به اطراف این مرکز منتقل شده است.

تیم کوک، مدیرعامل اپل، در اوایل امسال به کارمندان این شرکت گفته بود که اپل درصدد است تا اولین گروه را در ژانویه ۲۰۱۷ به این “فضاپیما” بفرستد.

۵۶c4c06e6e97c662008b7c2f-12801111

با این حال چند ماه پیش شهر کوپرتینوی کالیفرنیا اطلاع داده بود که تکمیلی پروژه ساخت این مرکز به چند ماه عقب تر یعنی سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ منتقل خواهد شد.

سپس و در ماه سپتامبر حتی توسط بازرس مهندسی شهر کوپرتینو، یعنی شرکت ۴Leaf،  هم اعلام شد که به دلیل مسائل مالی، تکمیل این پروژه با چند ماه تاخیر و در ماه ژوئن اتفاق خواهد افتاد؛ اسناد این اطلاعیه هم در بیزنس اینسایدر موجود است.

به گفته ۴Leaf: اگرچه که هنوز به طور رسمی چیزی به ما گفته نشده است اما متوجه شده ایم که پروژه مرکز علمی شماره دو اپل یا همان AC2، از برنامه ۳۱ ماهه مقرر شده خود برای تکمیل ساخت عقب افتاده است.

apple-campus-2-10

البته با این که رونمایی اصلی این مرکز یکی دو ماه به تاخیر افتاده است، هیچ اظهار نظر عمومی در این مورد صورت نگرفته و در دراز مدت هیچ تاثیری بر روی کارکرد این مرکز نخواهد داشت. چراکه به نظر می رسد که این مرکز قرار است به دومین موفقیت چشمگیر اپل طی یک دهه گذشته تبدیل شده و تا چندین سال همین موقعیت را حفظ کند.

فروزان طاهری
اگر بخوام یه نامه از زندگیم بنویسم، خیلی کوتاهش میشه پر ماجرا و عالی و به سرعت رو به بالا، اونقدر که یه وقتا ترس برم میداره! شانس اینو داشتم که از دانشگاه تهران مهندسیم رو بگیرم ولی اگه شما این شانس رو نداشتین بهتون میگم چیز چندانی رو از دست ندادین! می نویسم، تدریس می کنم، برای چندتا وبسایت داخلی و بین المللی تولید محتوا می کنم، ترجمه می کنم و یادم می مونه لبخند بزنم!
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.