گلکسی S8 هم احتمالا جک هدفون نخواهد داشت

|
۰ دیدگاه
خذف جک هدفون گلکسی s8

شما هم احتمالا جزو آن دسته از افرادی هستید که آرزو می کنید، حذف جک هدفون در گوشی ها کابوس سال ۲۰۱۶ باشد و به زودی این کابوس تمام می شود؛ اما متاسفانه باید بگوییم اینطور نیست.

به گزارش کلیک، در خبرها داشتیم که سامسونگ نیز احتمالا قصد دارد جک هدفون را از محصول جدید خود یعنی گلکسی S8 حذف کند. طبق برآورد کارشناسان گلکسی S8 احتمالا با پورت USB تیپ C به بازار عرضه می شود.

حذف جک هدفون گلکسی s8

برخی شایعات دیگر نیز در مورد گوشی جدید سامسونگ به گوش می رسد مثلا اینکه به خاطر حذف جک هدفون احتمالا از اسپیکرهای استریو در گوشی استفاده می شود و اینکه احتمالا اثری از دکمه Home در گلکسی S8 نخواهد بود. این گوشی از یک حسگر اثر انگشت  و صفحه نمایش AMOLED سوپر ۲k بهره خواهد برد. سامسونگ اعلام کرده است که صفحه نمایش جدید گلکسی S8 همان رزولوشنی را خواهد داشت که در گلکسی S7 شاهد ان بوده ایم اما با حذف ویژگی PenTile شاهد افزایش دقت تصویر مخصوصا در موارد استفاده در واقعیت مجازی خواهیم بود.

ساسمونگ قصد دارد با عرضه این گوشی خیلی از موارد را به طرفداران خود و علاقه مندان به گوشی در دنیا ثابت کند. اما تمامی این شایعات فقط انتظارات را از محصول جدید سامسونگ بالاتر می برد و این برای سامسونگ اصلا خوب نیست.

شقایق شمس
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.