رونمایی از هارد ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال موسوم به Ultraster He12

شرکت وسترن دیجیتال پس از ارائه محصولات متنوع به بازار طی چند ماه اخیر، این بار با هارد ۱۴ ترابایتی خود بار دیگر نگاه ها رو به سمت خود جلب کرد.

به گزارش کلیک، به تازگی وسترن دیجیتال رکورد دیگری را شکسته و با رونمایی از هارد دیسکی ۱۴ ترابایتی خود که Ultraster He12 نام دارد، بار دیگر بر سر زبان ها افتاده است.

البته لازم به ذکر است محصول جدید وسترن دیجیتال هنوز به صورت رسمی به بازار عرضه نشده است و تنها به صورت پایلوت در اختیار برخی از کارمندان خود شرکت قرار گرفته شده اما شرکت اعلام کرده که به زودی این محصول را به در بازار برای تخصص های خاص نیز عرضه می کند.

طراحی این هارد که برای دوام بیشتر از گاز هلیوم پر شده است به گونه ای است که تا در دیتاسنترها و به طور کل، حوزه های تخصصی بیشتری مورد استفاده قرار گیرد. به معنای واضح تر، مردم عادی نمی توانند منتظر عرضه عمومی آن باشند.

همانطور که گفته شد، هارد درایو ۱۴ ترابایتی وسترن دیجیتال به همراه مدل ۱۲ ترابایتی Ultrastar HGST He12 هم اکنون در فاز آزمایشی قرار دارند اما تا سال آینده برای خرید در دسترس قرار می گیرند. هنوز هیچ قیمت دقیقی برای این محصول اعلام نشده اما شکی نیست که هزینه ای کلان روی دست خریداران خود خواهد گذاشت.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *