با گجت Airbar صفحه لپتاپ خود را لمسی کنید

داشتن صفحه نمایش لمسی روی لپ‌تاپ تکنولوژی جدید و متفاوتی است که فعلا مایکروسافت با سری سرفیس در آن پیشتاز است. اما اگر خرید این سری کامپیوترها برای شما مقدور نیست، می‌توانید با یک گجت ۶۹ دلاری هر لپ‌تاپی را لمسی کنید.

به گزارش کلیک، به تازگی گجتی روانه بازار شده است که با خرید و نصب آن بر روی لپتاپ می توانید آن را لمسی کنید. با خرید این وسیله کافی است دو آهنربای کوچک آن را به فضای خالی پایین صفحه نمایش خود بچسبانید و زمانی که خواستید از آن استفاده کنید AirBar خود را روی آهنرباها قرار دهید و کابل یواس‌بی آن را وصل کنید تا ناگهان صفحه نمایش شما لمسی شود!

ایربار طراحی شده تا با ویندوز ۸٫۱، ۱۰ و کروم اواس به خوبی کار کند. جالب اینکه در ویندوز نیاز به هیچ کاری نیست و درایورها به صورت خودکار نصب می‌شوند. موضوع مهم در این وسیله این است که شما محدود به هیچ گجت خاصی برای لمس کردن صفحه نمایش نیستید، برای مثال می‌توانید از انگشت، قلم، دستکش، یا حتی قلموی نقاشی استفاده کنید.

۹۱oqi39wf8l-_sl1500_

این دستگاه کاربردی قابلیت‌های پیشرفته‌تر هم دارد. مثلا می‌توانید با لمس دو انگشت روی صفحه زوم کنید و یا در صفحه اسکرول کنید. این دستگاه برای کامپیوترهای اپل طراحی نشده است اما می‌توانید آن را به لپ‌تاپ‌های اپل هم وصل کنید، البته دقت آن در ویندوز بسیار بیشتر است.یک دیدگاه

مرتضی

باعقل جور در نمیاد ولی عالیه

دیدگاه ها:

  1. مرتضی گفت:

    باعقل جور در نمیاد ولی عالیه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *