انتشار تصاویر جدید از رندر هوآوی P10

حواشی پرچمدار جدید هوآوی در روزهای اخیر به اوج خود رسیده و در روزهای اخیر تصاویر جدید از رندر های هوآوی P10 در فضای مجازی دست به دست چرخیده است. این گوشی از نمایشگر بدون حاشیه و صفحه نمایشگر ثانویه در لبه سمت چپ خود بهره خواهد برد.

به گزارش کلیک، شرکت چینی که هنوز سرخوش از فروش عالی گوشی P9 خود است به زودی از گوشی جدید خود یعنی P10 نیز رونمایی می کند اما کاربران از همین حالا دغدغه این را دارند که پرچمدار جدید هوآوی به چه شکل خواهد بود. همین امر باعث می‌شود توقعات از محصول سال آینده هواوی بالاتر برود. هواوی نیز از این موضوع آگاه است و تمرکز خود را بر دوربین دوگانه‌ تحت لیسانس لایکا قرار داده است و با همکاری لایکا، می‌خواهد دوربین قدرتمندتری در پرچم‌دار سال آینده خود به کار ببرد.

در تصاویر رندر هواوی پی ۱۰ می‌توان مشاهده کرد این تلفن هوشمند از نمایشگر بدون حاشیه بهره خواهد برد؛ بنابراین؛ این گوشی مانند هواوی میت ۹ پرو از لبه‌های منحنی بهره نمی‌برد و طراحی آن بیشتر شبیه شیائومی می میکس است.

هوآوی p10
در این رندر می‌توان مشاهده کرد هواوی پی ۱۰ ضخامت نسبتا زیادی دارد؛ در حالی که هواوی پی ۹ تنها ۷ میلی‌متر ضخامت داشت. در پشت هواوی پی ۱۰ دوربین دوگانه‌ای با برند لایکا استفاده شده است. همچنین فلش ال‌ای‌دی دوگانه نیز به همراه فوکوس لیزری و حسگر اسکنر اثرانگشت در پشت گوشی قابل مشاهده است.
maxresdefault-3
چیزی که باعث می‌شود تصاویر رندر جدید با آنچه در گذشته منتشر شده بود، متفاوت باشد؛ استفاده از نمایشگر ثانویه در هواوی پی ۱۰ است. به نظر می‌رسد هواوی پی ۱۰ دارای یک نمایشگر کوچک در سمت چپ خود خواهد بود که می‌تواند اطلاعات مهم مانند جزئیات ارتباطات، زمان و احتمالا اعلانات را نشان دهد.
هوآوی p10

البته باید در نظر گرفت که این تصاویر در ویبو منتشر شده و هنوز توسط هواوی تایید نشده‌اند؛ بنابراین ممکن است محصول نهایی کمپانی چینی با آنچه در این تصاویر می‌بینیم، متفاوت باشد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *