اینستاگرام رکورد شکست؛ بازدید ۶۰۰ میلیون کاربر به صورت ماهانه از اینستاگرام

|
۰ دیدگاه
اینستاگرام رکورد شکست؛ بازدید 600 میلیون کاربر به صورت ماهانه از اینستاگرام

به گزارش کلیک، اینستاگرام امروز گزارشی را منتشر کرد که براساس این گزارش میزان بازدید این شبکه اجتماعی در طی دو سال اخیر دو برابر شده است. به صورت میانگین در طول یک ماه حدود ۶۰۰ میلیون ویدئو و عکس توسط کاربران در این شبکه اجتماعی به اشتراک گذاشته می شود و در طول ۶ ماه گذشته حدود ۱۰۰ میلیون عضو جدید به اینستاگرام اضافه شده است. در ماه اخیر اینستاگرام در صدر خبر ها بوده است و با قابلیت های جدیدی نظیر استوری و ویدئو لایو و امکان ذخیره کردن پست های دلخواه به خوبی خود را نمایش داده است. قابلیت ذخیره کردن پست های مورد علاقه توسط کاربر در روزهای اخیر به اینستاگرام اضافه شده است.

اینستاگرام روند رو به رشد بسیار خوبی داشته است، اولین تبلیغ اینستاگرام سه سال پیش عرضه شد و در این سه سال این عدد هم اکنون به ۵۰۰ هزار تبلیغ کننده رسیده است. سود تبلیغات اینستاگرام در سال جاری چیزی حدود ۱٫۵ میلیارد برآورد شده است و براساس پیش بینی های انجام شده این عدد به ۵ میلیارد تا سال ۲۰۱۸ می رسد. قابلیت دایرکت اینستاگرام نیز از استقبال بیشتری برخوردار شده است و از ۸۰ میلیون کاربر به ۳۰۰ میلیون رسیده است و این تغییر تنها در طول یک سال انجام شده است.

اینستاگرام رکورد شکست؛ بازدید 600 میلیون کاربر به صورت ماهانه از اینستاگرام

اینستاگرام راه طولانی را پشت سر گذاشته است، از اولین انتشار این برنامه در سال ۲۰۱۰ در اپ استور تا به امروز، فراز و نشیب هایی زیادی در رابطه با این برنامه وجود داشته است. در سال ۲۰۱۲ فیس بوک پذیرفت تا با پرداخت ۱ بیلیون دلار اینستاگرام را خریداری کند، کوین سیستروم، بانی اینستاگرام، نهایت و مقصود اپلیکیشن خود را فراتر از این ها دانسته است و معتقد است که اینستاگرام باید محلی برای عرضه هرآنچه در دنیا اتفاق می افتد باشد و این اطلاعات در زمان کم در سراسر جهان منتشر شود، اگر صادق باشیم این اپلیکیشن تاکنون نیز بسیار موفق بوده و توانسته تا حد بسیار زیادی به هدف خود برسد.

 

فاطمه محمدی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.