رایمند رایانه نمایندگی انحصاری ATEN و newline در ایران

نشست خبری شرکت رایمند رایانه با حضور نمایندگان دو شرکت ATEN و newlineدر دومین روز نمایشگاه الکامپ برگزار شد.

به گزارش کلیک، قلی زاده مدیر عامل شرکت رایمند رایانه ابتدا به بیان تاریخچه ای از فعالیت های این شرکت پرداخت و گفت:نزدیک به سی سال در بازار فناوری اطلاعات حضور داریم.فعالیت ما از تعمیر مانیتورهای کومودور شروع شد و  ما توانستیم با باز کردن قطعات و تعمیر کردن آن، به تکنولوژی به کار رفته در آن دست پیدا کنیم.

وی ضمن اعلام این که در سال ۲۰۱۷ با همکاری پارتنرهای بین المللی خودمان ویدئو وال  ۳۲x32  پورت ارائه خواهیم کرد گفت: محصولات پارتنر های ما یعنی اتن و نیولاین طیف وسیعی از ابزارهای الکترونیکی برای هوشمندسازی مدارس و سالن های کنفرانس را دارند.
قلی زاده هم چنین اعلام کرد که رایمند رایانه به فعالیت در حوزه آموزش و هوشمند سازی مدارس، که به تازگی نیاز زیادی به آنها احساس می شود،دارد.
سپس کارسیک نارایان نماینده شرکت newline در خصوص تفاوت newline  و های ویژن گفت:( های ویژن محصولاتی را تولید می کند و لوگوی خود را روی آن می زند و فعالیت کمتری دارد.اما newline  تمامی محصولات را با مارک خودش عرضه می کند تا برند خود را مطرح کند
وی تاکید کرد که تنها نمایندگی رسمی این شرکت در ایران، رایمند رایانه است.
پس از آن، کریم درویش، نماینده خاورمیانه شرکت Aten اعلام کرد: رایمند رایانه  نماینده انحصاری این شرکت در ایران است که برای معرفی این برند در ایران تلاش کرده است.
وی افزود هدف اصلی Aten  در ۳۵ سال گذشته kvm  سوییچ ها بوده که دومین رکورد فروش در دنیا را دارند.

گفتنی است نشست خبری رایمند رایانه در  بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ با حضور اصحاب رسانه برکزار شد.

.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *