طرح کمپین گارانتی با اصالت

در نشست خبری اتحادیه صنعت فناوران رایانه تهران، از طرح گارانتی با اصالت رونمایی شد.

به گزارش کلیک، سید مهدی میر مهدی، رئیس اتحادیه  عنوان کرد: “از سال ۹۲ شروع به ساماندهی خدمات پس از فروش کردیم و بعد ۲ سال آیین نامه ای مصوب کردیم که در پایان سال ۹۳ آماده، و به سازمان حمایت از مصرف کننده ارائه شد.”

وی ادامه داد: “در تاریخ بیست و پنجم فروردین سال ۹۴ تفاهم نامه ای بین اتحادیه . سازمان حمایت از مصرف کننده امضا شد و در انتهای مردادماه  کار گروهی تشکیل شد برای ارزیابی واحدهای صنفی. از بین ۵۰۰ واحد صنفی، پنجاه شرکت حقیقی و حقوقی مجوز لازم را از کارگروه دریافت کردند. که از این ۵۰ شرکت، نزدیک به ۱ شرکت کارگروهی تشکیل داده و هر هفته برای ارائه بهترین خدمات به مردم جلساتی برگزار می‌کنند.”

میر مهدی همچنین توضیح داد که از بین این شرکت ها، ۵ شرکت نیز با تشکیل کارگروهی برای ارزیابی بازار و خدماتی که قرار است ارائه شود، فعالیت می کنند.

رئیس اتحادیه صنف فناوران رایانه تهران در پایان گفت: کمپین “گارانتی با اصالت در ایران هم معنا دارد” ، کمپینی است تا مردم آگاه شوند که در آینده ای نزدیک قرار است از نمادی برای صنف IT رونمایی شود.

لازم به ذکر است از سال ۹۶ تمام کسانی که می خواهند گارانتی ارائه بدهند، حتما باید این نماد را دریافت کرده باشند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *