شبکه ملی اطلاعات محدودیتی ایجاد نمی‌کند

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات عصر امروز شنبه برای دومین بار به بازدید از نمایشگاه الکامپ پرداخت و گفت: حضور گسترده مردم در الکامپ، خستگی را از تن برگزارکنندگان نمایشگاه درآورد.

به گزارش کلیک، محمود واعظی در حاشیه بازدید از نمایشگاه افزود: سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور برای برگزاری منظم نمایشگاه زحمات زیادی کشیده است و از این بابت باید از آن ها تشکر کنم.

وی ادامه داد: مردم نیز هوشمندی به خرج داده و با حضور گسترده خود در نمایشگاه، خستگی را از تن برگزار کنندگان درآوردند.

وزیر ارتباطات گفت: روز پنجشنبه صبح به بازدید از نمایشگاه پرداختم و به آقای سعادت رییس سازمان نظام صنفی قول دادم برای بازدید از باقی سالن‌ های نمایشگاه، به الکامپ بیایم که این فرصت امروز دست داد.

وی ادامه داد: از هر غرفه‌ای که بازدید کردم شاهد نوآوری، ابتکارات و انگیزه بالای فعالان حوزه ICT برای توسعه و پیشرفت بودم.

واعظی با بیان این که شرکت‌ های دانش بنیان استقبال خوبی از الکامپ کردند گفت: امیدوارم با فضایی که در الکامپ وجود دارد، جوانان، کسب و کارهای نوپا و شرکت‌های دانش بنیان با حمایت بخش دولتی و خصوصی، به سرعت به سمت خودکفایی گام بردارند.

وزیر ارتباطات درباره سالن دولت الکترونیکی نیز توضیح داد: محور کارمان را امسال بر روی شبکه ملی اطلاعات گذاشته‌ایم. البته در همه سالن‌ ها ردپای تاثیر دولت الکترونیکی و شبکه ملی اطلاعات را مشاهده می‌ کنیم.

وی ادامه داد: در سالن دولت الکترونیکی مجموعه‌ای از دستاوردهای حوزه ICT در دولت یازدهم به نمایش درآمده و اگر کسی فرصت بازدید از نمایشگاه را ندارد، با مشاهده این سالن، از توسعه و پیشرفت حوزه ICT اطلاع می‌یابد.

واعظی گفت: از مردم دعوت می‌ کنم دستاوردهای دولت در نمایشگاه الکامپ را ببینند. این نمایشگاه نشان می‌ دهد شبکه ملی اطلاعات برخلاف برخی گفته‌ ها نه تنها محدودیتی ایجاد نمی‌کند که دریچه‌ های جدیدی را برای کاربران می‌ گشاید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *