امکان ورود به اینستاگرام با چند اکانت در نسخه iOS

|
۰ دیدگاه
With this method ios version of Instagram, you have multiple accounts

نسخه ی  ۷٫۱۵  اینستاگرام قابلیت استفاده از چند حساب کاربری را به طور همزمان برای کاربران iOS در نظر گرفته است. چگونه می توان این قابلیت را در حساب کاربری خود فعال کنیم؟

کلیک– بسیاری از اشخاص در شبکه اجتماعی اینستاگرام دارای چند حساب کاربری هستند به طور مثال یک اکانت شخصی را در کنار اکانت کاری، تبلیغاتی و… استفاده می کنند. تا قبل از این کاربران اندروید به کمک برنامه های جانبی بسیاری که در این زمینه تولید شده به سادگی قادر بودند چند اکانت اینستاگرام را به طور هم زمان استفاده نمایند. اما در این میان کاربران iOS  برای استفاده از این قابلیت به دردسر می افتادند چون برای هر بار استفاده از یک اکانت باید از اکانت دیگر خارج می شدند، اکنون در نسخه ۷٫۱۵ اینستاگرام قابلیت استفاده از چند اکانت به طور همزمان برای کاربران iOS در نظر گرفته شده است. برای یادگیری این قابلیت آموزش زیر را دنبال کنید.

۱- نخست مطمئن شوید  که ورژن اینستاگرام شما ۷٫۱۵ باشد. سپس با ورود به برنامه و مانند عکس زیر به بخش پروفایل مراجعه نمایید.

ورود به پروفایل اینستاگرام

۲- آیکون چرخ دنده مشخص شده در تصویر زیر را انتخاب کنید تا وارد بخش تنظیمات شوید.

چند اکانتی در اینستاگرام

۳- با لمس گزینه Add Account وارد صفحه جدید شوید.

چند اکانتی در اینستاگرام

۴- با انتخاب این گزینه به صفحه ای مشابه صفحه اصلی اینستاگرام مواجه خواهید شد که از شما در خواست مشخصات کاربری جدید و یا ایجاد یک حساب کاربری تازه را دارد.

چند اکانت بودن در اینستاگرام

کار تمام شده است اکنون می توانید چندین اکانت را به صورت همزمان مدیریت نمایید، بدون اینکه نیاز به ورود و یا خروج داشته باشید.

1 پسندیده شده
زینب یزدانبخش
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.