راهکار دیدن پیام های جدید در WhatsApp به صورت مخفی

WhatsApp قطعا یکی از محبوب ترین و بهینه ترین پیام رسان های حال حاضر جهان است که امکانات فراوانی را برای کاربران فراهم می کند، ولی به روزرسانی نه چندان دلچسپ قابلیت گزارش های Seen باعث نارضایتی شده است، چگونه این قابلیت را غیرفعال کنیم؟

کلیک– محبوبیت پیام رسان واتس اپ بر کسی پوشیده نیست ولی به روزرسانی های سال گذشته و سال جاری برای بسیاری از مردم جالب نبودن اند گرچه هدف از  این کار بهبود عملکرد واتس اپ بوده است، یکی از این امکانات افزوده شده که بسیاری از آن دل خوشی ندارند قابلیت گزارش‌ های Seen می باشد . ولی اگر شما می خواهید این قابلیت را در واتساپ خود غیر فعال کنید یک روش میانبر حرفه ای برای شما مهیاست که می توانید در این آموزش آن را فرا بگیرید.

راهکار دیدن پیام های جدید در WhatsApp به صورت مخفی

تاکنون نام Chat Helper به گوشتان خورده است؟ Chat Helper یک ویجت اندرویدی بسیار کاربردی  است که به شما در موردگزارش‌ های Seen کمک می کند. با فعال سازی  Chat Helper یک دکمه شناور زیبا به صفحه شما اضافه می شود که شما با کلیک بر روی آن قادر خواهید بود به پیام های خوانده نشده و جدید خود دسترسی یابید. ولی موضوع اصلی در  این ویجت این جاست که با کلیک بر روی پیام مورد نظر از Chat Helper شما می توانید متن پیام را به طور کامل بخوانید اما کسی که به شما پیام داده است متوجه خوانده شدن پیام از سوی شما نخواهد شد و این پیام همچنان در حالت Unread باقی می ماند.

در مورد نصب این ویجت باید بگوییم که بسیار ساده و آسان است اما در زمان فعال سازی آن برای واتس اپ ممکن است کمی با اختلال در سیستم مواجه شوید برای رفع آن واتس اپ را باز کرده و Accessibility Service را فعال کنید. در تنظیمات این بخش گزینه Chat Helper را یافته و آن را فعال کنید. پس از انجام این کار یک نوتفیکیشن با مضمون اجازه دائمی برای فعالیت این ویجت بر روی اکانت واتس اپ دریافت خواهید نمود. این پاپ آپ ممکن است چندین بار باز و بسته شود و وقت زیادی از شما برای انتخاب گزینه Create بگیرد. با فعالسازی این برنامه، ویجت برروی صفحه گوشی شما ظاهر می شود.

راهکار دیدن پیام های جدید در WhatsApp به صورت مخفی

طرز کار این ویجت  هم بدین گونه است که ویجت  می تواند در هر بخش از تصویر قرار بگیرد و انتخاب مکان آن با شماست. شما می توانید پیام های جدید مورد نظر خود را به کمک این ویچت پین کنید و بعدا بخوانید. توجه نمایید که این ویجت در همه برنامه ها و بخش ها شناور خواهد بود و شما از همه جا به آن دسترسی دارید. البته این نکته هم را باید بدانید که شما می توانید از بخش تنظیمات این شناور بودن دائمی را غیر فعال نمایید. برای بردن ویجت به پشت تصویر، هنگامی که اپ دیگری در حال اجراست، به تب Visibility بروید و انتخاب کنید ویجت در کدام اپ ‌ها فعال و کدام غیرفعال باشد.

راهکار دیدن پیام های جدید در WhatsApp به صورت مخفی

در پایان این را بدانید که Chat Helper تعدادی تبلیغات هم دارد که ممکن است که شاید برای شما آزار دهنده باشند. اما این تبلیات تنها در زمان مراجعه به واتس اپ نمایان خواهند شد.

 بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *