حضور سامسونگ در بیست و دومین نمایشگاه الکامپ

|
۰ دیدگاه
حضور سامسونگ در الکامپ۲۲

سامسونگ با تازه‌ترین محصولات B2B خود که شامل مانیتورهای خمیده و نمایشگرهای حرفه‌ای می‌شود، در بیست‌ودومین دوره نمایشگاه‌های الکامپ حضور پیدا کرد.

به گزارش کلیک، سالن ۳۵ جایی است که شرکت سامسونگ الکترونیکس با محصولاتی به نمایشگاه آمده است که حرفه‌ای‌ها را به خود جذب می‌کند. مانیتورهای خمیده سامسونگ که مخصوص بازی طراحی شده‌اند، می‌توانند مخاطبان جوان نمایشگاه الکامپ را تحت تاثیر خود قرار دهند. همچنین نمایشگرهای حرفه‌ای اسمارت ساینیج (Smart Signage) برای آن دسته از بازدیدکنندگان بزرگترین رویداد تجاری عرصه الکترونیک کشور که صاحب کسب‌وکارهای متوسط و بزرگ هستند، می‌تواند جالب توجه باشد.

مانیتورهای ۲۷ اینچی فوق‌خمیده سامسونگ با برخورداری از انحنایی به شعاع ۱۸۰۰میلی‌متر تجربه‌ بصری بدیعی را به کاربران خود ارائه می‌دهد. این مانیتورها به دلیل میزان انحنای مطابق با سطح کروی چشم انسان‌ها، علاوه بر افزایش کیفیت بصری بازی‌ها، موجب خستگی کمتر چشم‌‌ها می‌شود.

نرخ به‌روزرسانی ۶۰ هرتزی و زمان واکنش‌پذیری ۴ میلی‌ثانیه‌ای، مانیتورهای خمیده سامسونگ را به نمایشگرهایی مخصوص بازی‌های کامپیوتری تبدیل کرده است.

علاوه بر این مانیتورها، سامسونگ نمایشگرهای حرفه‌ای اسمارت ساینیج را در غرفه خود قرار داده است تا صاحبان کسب‌وکارها از نزدیک با ویژگی‌ها و قابلیت‌های این نمایشگرهای تجاری آشنا شوند.

نمایشگرهای دیجیتال ساینیج از جمله دستگاه‌هایی هستند که به طور خاص برای محیط‌های عمومی ساخته شده‌اند. این نمایشگرها با میزان روشنایی بسیار بالا و امکان کارکرد ۲۴ ساعته راهکاری مناسب برای نمایش تبلیغات در میادین و خیابان‌ها و استفاده در ساختمان‌های اداری و تجاری هستند.

برای آشنایی نزدیک با این محصولات می‌توانید با حضور در غرفه شماره ۴۲۵ مستقر در سالن ۳۵ نمایشگاه الکامپ ضمن بازدید از غرفه سامسونگ و محصولات ذکر شده، اطلاعات مورد نیاز خود را از کارشناسان سامسونگ دریافت کنید.

نمایشگاه الکامپ از ۲۵ تا ۲۸ آذر در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

0 پسندیده شده
صدف عباسی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.