مانیتورهای خمیده سامسونگ در نمایشگاه الکامپ

سامسونگ در بیست و دومین نمایشگاه بین المللی الکامپ مانیتورهای خمیده خود را به نمایش گذاشت.

به گزارش کلیک، نمایشگر‌های فوق خمیده سامسونگ با اندازه ۲۷ اینچ و انحنای ۱۸۰۰R تجربه بصری متفاوت را به صاحب گیمرش منتقل می‌کند چراکه نمایشگر خمیده، چشم را کمتر خسته می‌کند و سبب افزایش لذت در حین بازی می‌شود.

این نمایشگرها نرخ به‌روزرسانی ۶۰ هرتز دارند و زمان پاسخ‌دهی‌شان ۴ ثانیه است که سبب می‌شود این مانیتور به یک مانتیور مخصوص بازی کردن تبدیل شود چراکه گیمرها علاقه زیادی دارند که در هنگام بازی کردن با پرش تصویر مواجه نشود و نمایشگرهای خمیده سامسونگ چنین امکانی را به آن‌ها می‌دهد.

روشنایی این مانیتور در نوع خود قابل توجه است چراکه روشنایی ۲۵۰ نیت، سبب می‌شود تا گیمر هنگام بازی کردن به خوبی رنگ‌های تیره را از هم تشخیص دهند و رنگ‌های روشن نیز به خوبی از هم تفکیک داده می‌شوند. این مسئل باعث می‌شود تا کاربر بدون از دست دادن هیچ‌ صحنه و جزئیاتی از بازی خود لذت ببرد.

وضوح تصویر ۱۹۲۰ در ۱۰۸۰ و امکان تولید بیش از ۱۶ میلیون رنگ ترکیب برنده‌ای را به وجود می‌آورد که اگر آن را در کنار فرمول جادویی روشنایی ۲۵۰ نیت قرار دهیم، تجربه‌ای خاص و منحصر به ‌فرد را به وجود می‌آورد که کمتر گیمری می‌تواند در برابر قدرت و انتقال تصویری که این مانیتور دارد، از خود مقاومت نشان دهد.

بیست و دومین دوره نمایشگاه الکامپ از ۲۵ تا ۲۸ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شد و غرفه ۴۲۵ سالن ۳۵ محل استقرار شرکت سامسونگ در این نمایشگاه بود.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *