ویژگی های مشترک گلکسی S8 و آیفون ۸

|
۰ دیدگاه
گلکسی S8، رقیب اصلی آیفون 8

گلکسی S8 و آیفون ۸ بی شک دو رقیب سر سخت در سال ۲۰۱۷ خواهند بود، این دو گوشی هوشمند قرار است پرچم داران آیفون و سامسونگ در سال جدید باشند، اخبار درز کرده نشان می دهد که S8 و آیفون ۸ ویژگی های مشترک زیادی دارند.

به گزارش کلیک، آیفون ۸ و گلکسی S8 قرار است پرچم داران بعدی سامسونگ و اپل باشند و در سال آینده این دو گوشی هوشمند به بازار عرضه می شوند. خبرهای لو رفته از این دو گوشی هوشمند نشان می دهد که این دو دستگاه دارای خصوصیات مشترک بسیار زیادی هستند. یکی از ویژگی ها و قابلیت های مشترکی که در هر دو گوشی هوشمند مشاهده می شود صفحه نمایش این دستگاه‌ها است که صفحه نمایش هر دو دستگاه، لبه به لبه است. علاوه بر صفحه نمایش حسگر اثر انگشت نیز در این دستگاه‌ها دارای پیشرفت های بسیار قابل‌ملاحظه ای بوده است.

گلکسی S8، رقیب اصلی آیفون 8

براساس اطلاعات درز کرده از این دو دستگاه، طراحان دست به طراحی هایی زده اند و تصاویری ارائه کرده اند که این تصاویر نشان می دهد که گلکسی S8 و آیفون ۸ از نظر ظاهری بسیار شبیه به هم خواهند بود، البته باید به این نکته نیز توجه کرد که این عکس ها به صورت طرح های فرضی هستند و نمی توان به آن اطمینان کامل کرد.

براساس تصاویر لو رفته از GizmoChina، گلکسی S8 دارای صفحه نمایشی لبه به لبه و با حالتی خمیده است و دکمه هوم نیز در این دستگاه حذف شده است. سنسور اثر انگشت این دستگاه قرار است در زیر صفحه نمایش قرار داشته باشد و دیگر دکمه هوم در صفحه نمایش قرار ندارد. البته خبر هایی نیز از این موضوع خبر می دهد که شاید این حسگر اثر انگشت در قسمت پشتی دستگاه قرار داشته باشد و دیگر چیزی بر روی صفحه نمایش قرار نداشته باشد.

گلکسی S8، رقیب اصلی آیفون 8

خبرهای درز کرده از آیفون ۸ نیز از این خبر می دهد که این دستگاه نیز از صفحه نمایش لبه به لبه برخوردار خواهد بود و دکمه هوم در این دستگاه حذف خواهد شد. امکان استفاده از صفحه نمایش OLED نیز در آیفون ۸ وجود دارد. نکته ای که در این میان وجود دارد این است که جک سه میلیمتری هدفون در آیفون ۷ حذف شد و حالا احتمالاً دستگاه بعدی آیفون، یعنی آیفون ۸ و گلکسی S8 نیز بدون جک سه میلیمتری ارائه می شوند.

گلکسی S8، رقیب اصلی آیفون 8

هنوز اطلاعات دقیقی در رابطه با آیفون ۸ و گلکسی S8 ارائه نشده است و حتی زمان ارائه آن ها نیز بیان نشده است ولی این دستگاه ها هنوز نیامده جنجال های بسیار زیادی ایجاد کرده اند، در هر صوت تصاویر ارائه شده به صورت پیش فرض بسیار دقیق هستند و می تواند دیدی کلی از این دستگاه ها به ما نشان دهد، چاره ای جز صبر نیست، باید صبر کرد و دید که این دو دستگاه در سال ۲۰۱۷ چگونه بازار را تکان می دهند.

8 پسندیده شده
فاطمه محمدی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.