استفاده از حالت وحشی(Beast Mode) در گلکسی S8

گزارش ها حاکی از آن است که سامسونگ قصد دارد برای اولین بار در دنیای گوشی های هوشمند، حالتی به نام وحشی را در پرچمدار جدید خود قرار دهد.

به گزارش کلیک، چندی پیش سامسونگ نام این حالت که Beast Mode نام دارد را در اداره ثبت نشان تجاری اتحادیه اروپا به ثبت رساند. با توجه به نزدیک بودن عرضه گلکسی S8، کارشناسان بر این باورند که سامسونگ از این حالت در این مدل از تولیدات خود رونمایی خواهد کرد که احتمالا این رونمایی در اوایل بهار و در نیویورک خواهد بود.

untitled-1
مستنداتی این احتمال را تقویت می کنند که سامسونگ از این حالت فقط به عنوان یک امکان در گوشی هوشمند استفاده نخواهد کرد بلکه ممکن است این نام یک سیستم عامل جدید برای گوشی ها که ساخت سامسونگ است، نیز باشد. بر طبق شایعات منتشر شده، گلکسی S8 در برخی مناطق خاص، از پردازنده اسنپدراگون ۸۳۵ استفاده خواهد کرد و در مناطق دیگر از پردازنده اگزینوس بهره می برد. هر دو پردازنده از فرایندهای ۱۰ نانومتری بهره می برند که به پردازنده قدرت زیادی می دهد و اینکار بدون صرف زیاد باتری انجام می شود. طبق شنیده ها در گلکسی S8 شاهد ۸ گیگابایت رم داخلی و امکان انجام کارهای چندمنظوره با آن هستیم.
اگر سامسونگ از حالت وحشی در گلکسی S8 استفاده کند، شاهد رشد چشمگیر فروش این گوشی خواهیم بود. پس تا ماه آوریل(فروردین) باید منتظر بمانیم تا سامسونگ از پرچمدار جدید خود با تمام امکاناتش رونمایی کند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *