ابداعی منحصربه فرد برای کوهنوردان؛ فلاسکی که اکسیژن تولید می کند

|
۰ دیدگاه
فلاسک Summitt

به تازگی یک کانادایی فلاسکی را طراحی کرده است که می تواند اکسیژن تولید کند. فلاکس قابل حملی که برای کوهنوردان بسیار مناسب است.

به گزارش کلیک، این فلاسک اکسیژن که توسط اوان مک دوگال طراحی شده است Summitt نام دارد. این فلاسک در اصل یک ژنراتور تولید کننده اکسیژن است و با کمک فناوری های نوین مقداری جلبک اکسیژن تولید می کند.

دستگاه اختراع شده برای تولید اکسیژن برای کوهنوردان و صخره نوردان که در ارتفاع زیاد فعالیت می کنند، بسیار مناسب است.

 فلاسک Summitt

یک لیتر جلبک آبی می تواند تا ۶۰۰ لیتر اکسیژن تولید کند. بنابراین سامیت کوچک قدرت بالایی برای تولید اکسیژن پاک دارد.

فلاسک سامیت در حقیقت مزرعه ای قابل حمل است که در آن جلبک کشت و نگهداری می شود و به همین دلیل این دستگاه با استفاده از چراغ های ال ای دی نور خورشید را شبیه سازی می کند و به این ترتیب جلبک می تواند از آن تغذیه کرده و در نتیجه گاز دی اکسید اتمسفر را به اکسیژن تبدیل نماید.

به علاوه این ماده هیچ گونه آسیبی به محیط زیست نمی رساند. این فلاسک کوچک می تواند در کاهش گازهای گلخانه ای هم نقش مهمی را بازی کند.

2 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.