LG کابل USB Type-C را علت چرخه بوت در گوشی V20 اعلام کرد

پس از مشکلات به وجود آمده در گوشی G4 این بار نوبت به گوشی V20  رسیده است تا بار دیگر موجی از نارضایتی را در میان کاربران محصولات این شرکت به وجود آورد.

به گزارش کلیک، طبق آمار منتشر شده چند مدل از دستگاه های ال جی دارای مشکل گیر کردن بر روی چرخه‌ بوت (bootloop)  بوده‌اند که گوشی هوشمند ال جی G4 شناخته‌ شده‌ترین محصول این شرکت کره‌ای است که از این مشکل رنج می برده است. آن طور که شواهد نشان می دهد مشکل گیر کردن بر روی چرخه‌ لوپ برای یکی دیگر از گوشی های هوشمند محبوب این شرکت در حال تکرار شدن است.

زمانی که گزارشاتی مبنی بر گیر کردن ال جی G4 بر روی چرخه‌ بوت منتشر شد، ابتدا مسئولان کمپانی سازنده نتوانستند مشکل آن را تشخیص دهند. اما بعد از گذشت مدتی نسبتا طولانی و بررسی های اولیه، ال جی بیانیه ‌ای رسمی منتشر و اعلام کرد که شل بودن اتصال بین تعدادی از قطعات سخت افزاری داخل برد اصلی این گوشی، سبب به وجود آمدن این مسئله شده بود.

ال جی در آن زمان مشکل را سریعا برطرف کرد و مراکز خدمات ‌رسانی این شرکت نسبت به تعمیر و رفع ایراد به وجود آمده در دستگاه کاربران اقدامات لازم را به عمل آوردند. حالا مشکل گیر کردن محصولات ال جی بر روی چرخه‌ بوت بار دیگر تکرار شده و این بار، این کاربران گوشی LG V20  هستند که از این مشکل رنج می برند.

به همین دلیل تعدادی از کاربران این گوشی هوشمند نسبت به مشکلات به وجود آمده گزارش داده‌اند و مرکز سرویس ‌دهی ال جی نیز نسبت به این مشکل واکنش نشان داده است. این مرکز به صورت رسمی اعلام کرده است که استفاده از کابل‌ های USB نوع C، باعث وقوع این مشکل برای ال جی V20 شده است. البته یکی از کاربران شبکه‌ اجتماعی Reddit که در زمینه‌ تست لوازم جانبی دارای پورت USB نوع C فعالیت می کند، کاملا این اداعا را رد کرده و اعلام نمود که در شرایط عادی، احتمال بسیار پایینی وجود دارد که یک کابل USB نوع C ساخته شده توسط تولید کنندگان شخص ثالث باعث بروز این مشکل بشود. مگر این که شرایط خاصی به وجود بیاید.

USB Type-C مشکلات جدیدی را برای همه به وجود آورده است

type-c

با افزایش محبوبیت پورت ‌های USB نوع C و افزایش استفاده از این پورت و کابل آن توسط سازندگان گجت‌ ها و لوازم جانبی مختلف، حالا مشکلات جدیدی به وجود آمده است که گسترش کابل‌ های تقلبی تولید‌ شده توسط سازندگان چینی، یکی از این موارد به شمار می ر‌ود. این موضوع تا حدی گسترش یافته است که حتی دستگاهی تولید شده است که با اتصال کابل ‌های USB نوع C به آن، می توانید از استاندارد بودن و عملکرد درست آن اطمینان حاصل کنید.

در حال حاضر توضیحات بیشتری از سوی مقامات رسمی شرکت ال جی درباره‌ مشکل ال جی V20 منتشر نشده و حتی ممکن است که یک ایراد مشابه G4 (شل بودن اتصالات بین قطعات) باعث وقوع این مشکل جدید شده باشد. باید صبر کرد و منتظر خبرهای جدید ماند.یک دیدگاه

سعید خدابنده

گوشی LG V20 دارم هم هنگ می کند و هم آنتن دهی آن مشکل دارد .

دیدگاه ها:

  1. سعید خدابنده گفت:

    گوشی LG V20 دارم هم هنگ می کند و هم آنتن دهی آن مشکل دارد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *