فرار گمرکی سه هزار میلیاردی یک شرکت کره ای در ایران

روز گذشته خبری مبنی بر فرار گمرکی بزرگ یک شرکت کره ای منتشر شد که با بررسی های کلیک، صحت این خبر تایید شد.

به گزارش کلیک، بر اساس نامه گمرک ایران یک شرکت کره ای با دور زدن قانون و برای فرار از پرداخت تعرفه گمرکی کالاهای نهایی، اقدام به واردات قطعات محصولات خود از گمرکات مختلف کشور کرده تا به این ترتیب با فریب گمرک، تعرفه‌های سنگین برای ورود را دور بزنند و فقط تعرفه پایین قطعات را پرداخت کند.

با این مبلغ می توان ۳۰هزار فرصت شغلی جدید ایجاد کرد که عملا به جای کارگران ایرانی با فرار گمرکی نصیب کره شده است.با اقدام به موقع گمرک، این شرکت کره ای معادل این رقم جریمه شده است و موظف است حقوق گمرکی کشورمان را پرداخت کند.

سامسونگ

12 دیدگاه

  • اوازه بد نامى و فساد اقتصادى سامسونگ ، مدتهاست که سوژه اخبار شده. امیدواریم مسؤلین تمام تلاششون براى گرفتن جریمه گمرکى از سامسونگ رو انجام بدن،چون واقعا حق مردم داره پایمال میشه؛ با وجود یه همچین برندهایى که به اسم کالاى ایرانى، پول این مردم رو مى ریزن تو جیب کره اى ها.
    واقعا چرا باید اینگونه باشه

  • ما که سامسونگ رو تحریم کردیم و هیچ کسی از خانواده ما از این مارک جعلی چیزی نخواهد خرید اگه همه با هم یک صدا و تمام قد عمل کنیم این کره ایی ها جرات خیانت به کشور مارو نخواهند داشت

  • با سلام
    برام مهم نیست که کدوم برند خارجی اینکار رو کرده ولی در دوران تحریم کره جنوبی حتی یک پیچ هم به ما نمیداد (نقل قول از مسئولین) پس خواهشمندم به صورت کامل این مبلغ را از این برند و کشور بگیرید تا درس عبرت برای سایرین شود.

  • موبایل سامسونگ که آتیش میگیره ، لباسشویی سامسونگ میترکه ، ۳۰۰۰ میلیارد تومان هم که از ایران میدوزدند …. به به چی میکنن !

    • تا حال که سامسونگ به لطف مدیران نمایندگی ایرانیش اینهمه خدمت در راه شیادی نوین هزاره سوم کرده ! مسئولین زحمتکش و صادق و دلپاک و آخرت بترس کجا بودند که یهویی متوچه این شیادی گشته اند؟