عدم امکان ارتقا به اندروید ۷ در برخی گوشی های گلکسی S7

|
۰ دیدگاه
تصویر شاخص

سیستم عامل اندروید از جمله سیستم عامل هایی که بر روی گوشی های هوشمند استفاده می شود. جدیدترین نسخه این سیستم عامل Android Nouget نام دارد که به صورت پیش فرض بر روی برخی از گوشی های تلفن همراه نصب است. اما اخیراً یکی از نمایندگی های سامسونگ در استرالیا اعلام کرده است که بعضی از نمونه های گوشی های گلکسی S7 و گلکسی S7edge سامسونگ قابلیت به روز رسانی به اولین نسخه Android Nouget را ندارند.

به گزارش کلیک، بر اساس اخبار منتشر شده از نمایندگی سامسونگ در استرالیا، بسته به فروشگاه و محدوده ای که کاربران از گوشی های گلکسی S7 و گلکسی S7 edge استفاده می کنند، نسخه های Android Nouget که بر روی گوشی های این کاربران در به روز رسانی سیستم عامل نصب خواهد شد، متفاوت است. برای مثال در بسیاری از مناطق، نسخه ۷٫۰ Android Nouget روی گوشی های گلکسی S7 و گلکسی s7 edge کاربران این مناطق نصب نمی شود بلکه نسخه ۷٫۱٫۱ این سیستم عامل روی گوشی این کاربران در به روز رسانی سیستم عامل نصب خواهد شد. مثلاً در کشور استرالیا کاربران در به روز رسانی سیستم عامل اندروید گوشی های گلکسی S7 و گلکسی S7 edge خود به نسخه ۷٫۰ این سیستم عامل دسترسی خواهند داشت. هنوز سامسونگ دلیل این تفاوت ها در به روز رسانی سیستم عامل را منتشر نکرده است. این مسئله باعث شده است کاربران این گوشی های در استرالیا اعتراض هایی داشته باشند زیرا برخی از باگ هایی که در نسخه ۷و۱و۱ این سیستم عامل بر طرف شده است در نسخه ۷و۰ آن وجود دارد. به عقیده برخی از این کاربران این سیاست سامسونگ در به روز رسانی سیستم عامل اندروید نا عادلانه و غیر منصفانه است.

1 پسندیده شده
سمیه شماعی زاده
لیسانس کامپیوتر گرایش نرم افزار و لیسانس زبان انگلیسی و ارشد زبانشناسی رایانشی یا مهندسی پردازش زبان طبیعی هستم. عاشق دنیای کامپیوتر و یادگیری زبانهای جدید هستم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.