سونی اکسپریا XZ قربانی تبلیغات غلط

گوشی پرچم دار سونی اکسپریا XZ در ماه سپتامبر معرفی شد و در ماه اکتبر عرضه شد. این یک ورود دیرهنگام به فهرست گوشی های هوشمند برتر سال ۲۰۱۶ بود.

به گزارش کلیک، با این وجود، بعد از عدم موفقیت گلکسی نوت ۷ سامسونگ در بازار گوشی های هوشمند، گوشی اکسپریا XZ به عنوان پرچمدار برتر در اواخر سال ۲۰۱۶ پدیدار شد. این اطلاعات توسط شرکت تولید نرم افزار موبایل Apteligent ارائه شده است. این گوشی حتی از برخی از بزرگ ترین برندهای صنعت گوشی های هوشمند نیز جلوتر قرار دارد.
طبق گزارش سایت GSMArena، داده های شرکت Apteligent گوشی های پرچمدار عرضه شده در نیمه دوم سال ۲۰۱۶ را مورد بررسی قرار می دهد. این داده و اطلاعات گوشی اکسپریا XZ را بالاتر از گوشی های محبوب Pixel گوگل، HTC 10 EVO (Bolt)، Moto Z، گوشی ارتقاء یافته LG V20، وگوشی تحسین شده OnePlus 3T قرار می دهد. با توجه به این داده ها به نظر می رسد که شرکت سونی کاری درستی انجام داده که دیگران نتوانسته اند انجام دهند. اجازه دهید سامسونگ و اپل را در اینجا مستثنی کنیم. حتی گوشی Moto Z نیز بعد از حراج جمعه سیاه نزول داشته است.
اگر اندروید را برای چند لحظه کنار بگذاریم، حتی اپل نیز نتوانسته تاثیرگذاری چندانی با آیفون ۷ داشته باشد. آیفون ۶ هنوز هم از لحاظ سرعت سازگاری از آیفون ۷ جلوتر است. با این وجود، آیفون ۷ Plus اپل عملکرد بهتری نسبت به آیفون Plus 6 داشته است. در هر حال، سایت smh در ماه نوامبر در گزارشی اعلام کرده است که اکسپریا XZ یک گوشی زیبا است که نادیده گرفته خواهد شد. دلیل آن این است که سونی گوشی های خوبی تولید می کند اما در زمینه تبلیغ آنها استعداد خوبی ندارد.
دلیل عمده دیگری که مردم را سردرگم می کند، فرآیند نام گذاری گوشی های سونی است. شرکت هایی مانند اپل و سامسونگ از اعداد برای نشان دادن جایگزینی یک دستگاه جدید با مدل قبلی استفاده می کنند. اما سونی از یک سیستم عددی گیج کننده استفاده می کند، مانند اکسپریا XZ، که واکنش خاصی را در بین مشتریان ایجاد نمی کند. علاوه بر این، سونی اغلب وقتی گوشی های خود را عرضه می کند که از فناوری جالبی برای جلب توجه برخوردار باشند. شما می توانید برای مشاهده فهرست کامل ویژگی ها و قابلیت های اکسپریا XZ به سایت gsmarena مراجعه کنید.یک دیدگاه

Toofan

من خودم طرفدار سونی ام و ب دو دلیل قصد خرید xzرو ندارم
وردود دیر هنگام ب بازار ک خودتونم گفتین
حافطه رم کم نسب ب رقبا خدا کنه سال دیگه تو گوشی بعدی ۴ گیگ نده ک واس سال دیگه کمه

دیدگاه ها:

  1. Toofan گفت:

    من خودم طرفدار سونی ام و ب دو دلیل قصد خرید xzرو ندارم
    وردود دیر هنگام ب بازار ک خودتونم گفتین
    حافطه رم کم نسب ب رقبا خدا کنه سال دیگه تو گوشی بعدی ۴ گیگ نده ک واس سال دیگه کمه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *