فراخوان همکاری با آزمایشگاه آکردیته مورد تایید سازمان ملی استاندارد

|
۰ دیدگاه
همکاری با آزمایشگاه آکردیته

سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور پیرو امضای تفاهم نامه با مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری، از تمامی آزمایشگاه های آکردیته فعال در حوزه نرم افزار به تایید سازمان ملی استاندارد رسیده اند دعوت به همکاری می کند.

به گزارش کلیک، سال گذشته تفاهم نامه ای میان سازمان و مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و امنیت نهاد ریاست جمهوری به امضا رسید که پیرو آن پروتکل ECE تدوین شد. سپس به دنبال این تفاهم نامه سازمان موظف به ارائه گواهینامه تست نرم افزارهای اتوماسیون اداری طبق پروتکل ارتباطی ECE شد. در همین راستا از تمامی آزمایشگاه های آکردیته مورد تایید سازمان ملی استاندارد که در حوزه نرم افزار فعالیت می کنند، دعوت به همکاری می کند.

پروتکل ECE، با هدف یکپارچه سازی نرم‌افزارهای اتوماسیون اداری و تسهیل تعاملات بین دستگاهی توسط سازمان نظام صنفی رایانه ای به روز رسانی شده است.
به این وسیله سازمان از آزمایشگاه های مورد تایید سازمان ملی استاندارد که علاقه مند به همکاری با این طرح هستند، دعوت می کند مشخصات کامل شامل رزومه، اساسنامه، مدارک ثبت شرکت و گواهی سازمان استاندارد را به همراه پیشنهاد خود به نشانی info@irannsr.org  ارسال کنند.

 

0 پسندیده شده
صدف عباسی
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.