مشکل سخت افزاری در دوربین گوشی ۷ پلاس دردسرساز است

|
۱ دیدگاه
iphone7

اگر این مشکل را در در دوربین آیفون ۷ پلاس خود دیدید، سریعا برای تعویض آن اقدام نمایید.

به گزارش کلیک، گویا آیفون ۷ پلاس دچار مشکل سخت افزاری جدی است، به تازگی گزارش‌هایی از مشکل سخت‌افزاری آیفون ۷ پلاس اپل منتشر شده است که قابل تعمیر نیست و احتمالا باید گوشی تعویض شود.

در وب‌سایت رددیت برخی از کاربران  گزاش مشکل جدی  از فبلت جدید اپل خود داده اند که می توان گفت تنها راه حل آن، جایگزینی با یک دستگاه جدید است.

این مشکل  که به سخت‌افزار دوربین مربوط می‌شود و در وب‌سایت معروف رددیت موضوعی با عنوان «دوربین‌های آیفون ۷ پلاس در حال نابودی» ایجاد شده است و یکی از کاربران اینگونه اظهار نظر کرده است:

وقتی اپلیکیشن دوربین را اجرا می‌کنم فقط با پیش‌نمایش یک تصویر سیاه‌رنگ روبرو می‌شوم و گاهی اوقات می‌توانم عکاسی کنم، ولی تصویر نهایی به سبز یا بنفش متمایل است. یک بار نیز پیامی با عنوان «فوری! آیفون باید خنک شود» نمایش داده شد، اما دستگاه حتی در حد کم هم داغ نبود.

کاربر دیگری نیز مشکل مشابهی را گزارش کرده است و  خبرها حاکی از آن است، که برخی از گوشی‌ها به دلیل مشکل سخت‌افزاری توسط اپل جایگزین شده‌اند.  و تمام اینها در حالی روی می دهد  که دوربین تعداد اندکی از آیفون‌های ۷ نیز با یک ماژول دوربین جدید تعمیر شده است. به نظر می‌رسد اپل از این موضوع باخبر و در حال بررسی مشکل است ولی  هنوز هیچ بیانیه‌ی رسمی از طرف این شرکت منتشر نشده است.

اگر پیغام خطای Emergency iPhone needs to cool down  و یا هرکدام از نشانه های بالا را دیدید و این سوال برای شما پیش آمد که چگونه آن بر‌طرف کنیم؟ باید به شما جواب دهیم که بهتر است به نمایندگی مجاز تعمیر محصولات اپل مراجعه کنید و در صورت تعمیر نشدن دستگاه، آن را با یک نمونه‌ی جدید جایگزین کنید. به نظر می‌رسد این مشکلی نیست که کاربر بتواند خودش آن را برطرف نماید.

3 پسندیده شده
زینب یزدانبخش
از این نویسنده

یک دیدگاه

توسط: سعید خان

چقد اپل ایراد داره . به نظرم گوشی های چینی بهتر از اپلن

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.