رونمایی از سری جدید گلکسی A در ۱۶ دی ماه

در سال جدید سامسونگ تصمیم گرفته است تا سری جدید گوشی های هوشمند سری A خود را رونمایی کند و براساس اخبار و اطلاعات سامسونگ در ۵ ژانویه گوشی های جدید خود را رونمایی می کند.

به گزارش کلیک، امروز سامسونگ به صورت رسمی اعلام کرد که در ۵ ژانویه سری جدید گوشی های هوشمند سری A خود را با عنوان Galaxy A 2017 رونمایی خواهد کرد و این سری جدید از قابلیت ضدآب بودن برخوردار هستند. در واقع این خبر از یک منبع مالزیایی رسیده است و در هفته آینده، یعنی ۵ ژانویه شاید رونمایی این دستگاه ها خواهیم بود.

سال جدید، سال بسیار سرنوشت سازی برای سامسونگ خواهد بود، پس از شکست نوت ۷، حالا سامسونگ باید تمام توان خود را عرضه کند تا بتواند بار دیگر قدرت و کیفیت خود را به رخ رقیبانش بکشد. البته رویداد CES 2017 نیز در ۵ ژانویه در لاس وگاس برگزار خواهد شد و باید دید سامسونگ در این رویداد نیز چه چیزهایی برای ارائه دارد.

سری جدید سامسونگ های A دارای دستگاه های متفاوتی است که شامل گلکسی A3,2017 با صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی، گلکسی A5,02017 با صفحه نمایش ۵٫۲ اینچی، گلکسی A7, 2017 با صفحه نمایش ۵٫۷ اینچی است. به نظر می رسد که این دستگاه ها از نظر ظاهری کمی شبیه به سامسونگ S7 باشند و از نظر خصوصیات فنی نیز نسبت به ورژن قبلی خود، یعنی سری A سال ۲۰۱۶، برتری هایی دارند.

سری جدید گوشی های هوشمند گلکسی A سامسونگ در 5 ژانویه رونمایی می شود

سری جدید گوشی های هوشمند گلکسی A سامسونگ در 5 ژانویه رونمایی می شودبدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *