بازی Super Mario Run اندروید را فقط از گوگل پلی دریافت کنید

|
۰ دیدگاه

سرانجام بازی محبوب Super Mario Run برای سیستم عامل اندروید نیز عرضه می شود. البته عرضه این بازی به سال میلادی بعدی موکول شده است.

به گزارش کلیک، شرکت نینتندو پس از عرضه کامل بازی Super Mario Run برای iOS  اکنون روی رساندن این بازی به دست کاربران اندرویدی متمرکز شده است.

در حقیقت نینتندو قبلا Super Mario Run را در گوگل پلی قرار داده است، بنابر این کاربران اندرویدی که مشتاق دریافت آن هستند، می توانند با پیش ثبت نام، به محض انتشار این بازی مطلع شده و آن را دریافت کنند.

البته چیزی که گفته شد به این معنی نیست که شما می توانید تا قبل از عرضه رسمی این بازی آن را اجرا کنید. اگر هم این بازی از قبل به صورت آزمایشی عرضه شود، فقط تعداد اندکی از کاربران برگزیده اندروید قادرند آن را امتحان کنند و تمامی مراحل نیز از طریق فروشگاه گوگل پلی انجام می شود.

اخیرا سایت های مختلفی اقدام به انتشار برنامه های مخربی به عنوان Super Mario Run آزمایشی کرده اند که کاربران را مجاب می کند آن ها را روی گوشی خود نصب کنند. تعدادی از این سایت ها کاملا موجه به نظر می رسند و موفق شده اند کاربران بسیاری را فریب داده و بد افزار هایی را روی گوشی آنان نصب کنند.

شما باید بسیار مراقب باشید و از دانلود فایل های APK مخربی که برخی سایت ها تحت عنوان Super Mario Run منتشر کرده اند خودداری نمایید. حتی اگر قرار باشد Super Mario Run به صورت آزمایشی برای اندروید عرضه شود، این کار فقط از طریق گوگل پلی انجام خواهد شد. بنابر این، هیچ دلیلی وجود ندارد که نینتندو فایل برنامه را در جایی غیر از گوگل پلی قرار دهد.

7 پسندیده شده
حمید عابدینی
حمید عابدینی دانشجوی رشته زبان انگلیسی است. طراحی گرافیکی و کار با نرم افزار های رایانه ای مرتبط با این رشته از جمله علایق اوست. وی در زمینه مدیریت سایت های اینترنتی تجربه داشته و در حال حاضر به ترجمه مقالات و مطالب انگلیسی می پردازد.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.