مخابرات ایران، تلفن ثابت ارایه شده توسط شاتل را تحمل نکرد

|
۱۱ دیدگاه
تلفن ثابت شاتل

شرکت شاتل که یکی از دارندگان پروانه FCP در ایران است، از ۳ روز پیش اقدام به ارایه تلفن ثابت بر بستر اینترنت در ۶ استان کشور کرد.

به گزارش کلیک، تنها دو روز پس از ارایه این سرویس، شرکت مخابرات ایران در یک اقدام کاملا عجیب اتصال متقابل را قطع کرد.
‏ سرویس تلفن ثابت شاتل با پیش شماره ٩١٠٠ در تهران ارائه شده و تنها مشترکین ADSL این شرکت می توانند از این سرویس استفاده کنند.

سرویس ارایه شده توسط شاتل دارای این تعرفه ها است:
* نرخ مکالمه به شماره تلفن شاتل = ۱۰ ریال
*نرخ مکالمه به تلفن ثابت داخل استانی = ۲۲ ریال
* نرخ مکالمه به تلفن ثابت بین استانی = ۱۶۵ ریال
*نرخ مکالمه به تلفن همراه = ۳۱۲ ریال

اما شرکت مخابرات ایران در یک اقدام یک طرفه نسبت به قطع اتصال متقابل کرد به طوری که در حال حاضر از طریق خطوط تلفن ثابت نمی توان با این شماره ها تماس گرفت و تماس از سوی این شماره ها با تلفن ثابت نیز امکان پذیر نیست.
شاتل در واکنش به این اقدام غیرقانونی اعلام کرده است که موضوع از طریق وزارت ارتباطات و سازمان تنظیمات مقررات رادویی در حال پیگیری است.

شقایق شمس
از این نویسنده

۱۱ دیدگاه

توسط: سید

باید با انحصار در ایران مقابله کرد. رقابت به نفع مصرف کننده است

توسط: MaHDi

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ

مخابراته دیگه چ میشه کرد

توسط: معین منعمی

با عرض سلام.
بنده ساکن مشهد هستم. از مخابرات مرکز صابری در بلوار فردوسی مشهد واقعا شاکی هستم.
خط تلفنی میخواستم بخرم میگفتند خط پره! بعد دلال هایی فرستادند سراغم میگفتند ۵۰۰ هزارتومن بده ما خط میکشیم!
خلاصه شکایت کردم به سازمان بازرسی. و خیلی راحت برای بنده با ۵۰ هزارتومن ۲ روزه! خط تلفن کشیدن. خطی که میگفتند جا نداره براتون بکشیم!
یا از سرویس شاتل استفاده میکردم. ۱ روزه کل منطقه رو فیبر نوری کردن در صورتی که مرکزشون همچنان با تجهیزات مسی سابق بهتر کار میکرد! مجبور میخواستن بکنن اینترنت مزخرفشونو استفاده کنم! رفتم مبین نت و ایرانسل گرفتم از دزد جماعت چیزی نخرم. خدا خودش به حسابشون برسه. خدایا لعنت به فساد لعنت به دزد

توسط: ابوالفضل

۱۸سال از خدا عمر گرفتم تو این سالها دزد تر از مخابرات و اپراتور ها و isp ها ندیدم

توسط: کشاورز

مخابرات از وقتی از دست دولت خارج شده به یه دزدتبدیل شده
من قبضهای سنگین برای اینترنتم میومد جوری که پشیمون شدم وقتی برای قطع درخواست دادم بعد دو هفته تلف کردن وقت و بین اداره های مختلف گردوندن توی یه اتاق شبیه بازجوها و با پرویی تمام از من دلیل برای قطع کردن اینترنت میخاستن جوری که راس رتسی ترسیده بودم و بعد هم تهدید کردن که اگه قطع کنم خطم بی ارزش میشه و دیگه هیچ وقت نمیشه وصل کنم
واقعا کسی نیست جلو اینا رو بگیره ؟؟؟

توسط: حمید

من مدت زیادی (یک سال و خورده ای) دنبال پورت آزاد شاتل، های وب آسیاتک و … سایر isp ها ی معتبرو باتجربه در مرکز پیام نور هستم ولی متاسفانه مخابرات پورتهارو برای ینترنت کاملا بی کیفت خودش نگه داشته و سهیمه شرکتهای معتبر رو کم کرده تا مجبور بشیم از خودش ADSL خریداری کنیم آن هم با سرعت کم و قیمت بسیار بالا .
آیا در زمان شعار اقتصاد مقاومتی این تنبل پروری مخابرت نیست که با دست اندازی و گروگان گیری تجهیزات مخابراتی – با پول ما ودیعه گذران تلفن ثابت ۱۰۰ هزارتومنی که سکه ۴۰ هزار تومن بود تجهیز شد الانم سهامش رو فروختن یه ریال هم به ودیعه گذران سهمی ندادند – اازه فعالیت به شکتهای فعال و پویا رو نمیده ؟!

توسط: عباس

پس از انکه مخابرات شخصی شد در دریافت هزینه ها چند برابر شده و آنقدر مدرک و مستندات دارم که اگر تشریح بشود و کسی واقعا در دادگاه بررسی کند شک نکنید میلیاردها تومان باید به مردم پرداخت شود خداوند عاقبت بخیر کند مدیران آنها را

توسط: علی احمدی

مخابرات حق داره این کار را بکنه
شاتل هیچ سرمایه گذاری تو زمینه تلفن ثابت نکرده و میخواد بدون هزینه از سرمایه مخابرات استفاده کنه هر کس دیگه ای هم بود این کار را می کرد
هیچ عقل سلیمی این موضوع را قبول نمیکنه که از کاشته های شما شخص دیگه ای هم بدون پرداخت چیزی برداشت کنه

    توسط: ضد رانت

    مخابرات زیرساخت های خود را با سرمایه دولتی و مالیات مردم نصب و راه اندازی کرده و همه آن مال بیت المال است و مردم هستند که می توانند تصمیم بگیرند که از این زیرساخت ها چگونه و به نحوه بهینه می توان استفاده کرد. سازمان رگولاتوری هم کفیل مردم در این امور هست. شما مخابراتی ها زیادی گردن کلفت شدین از وقتی که سپاه اومده خریدتون.

توسط: رامين

وقتی نظارت ها دقیق نباشد وضعیت همینه که می بینید

توسط: شهروند

چقدر خنده دار
فقط خدایی چند نفر بزارن که تو صف واینستیم دیگه …

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.