باشگاه ورزشی شناوری که انرژی خود را از ورزشکاران می گیرد!

محققان ایتالیایی ایده ای در رابطه با ساخت یک باشگاه ورزشی را ارائه کرده اند که این باشگاه ورزشی به صورت روان بر روی رودخانه Seine در پاریس قرار می گیرد و انرژی که از طریق ورزش کردن توسط اعضا ایجاد می شود عامل حرکت این باشگاه ورزشی روان است.

به گزارش کلیک، تصور کنید در باشگاه ورزشی در حال ورزش کردن هستید که این باشگاه به صورت روان بر روی یک رودخانه قرار دارد و اگر می خواهید این باشگاه بر روی آب ساکن نماند و شما بتوانید به مقصد خود برسید، باید هر چه سخت تر ورزش کنید و انرژی تولید کنید!

باشگاه ورزشی که انرژی خود را از ورزش‌کاران می گیرد!

این موضوع ایده ای است که توسط گروهی از محققان و معماران ایتالیایی ارائه شده است. این باشگاه روان بر روی رودخانه Seine، در پاریس قرار خواهد داشت و انرژی اعضا است که باعث حرکت این باشگاه ورزشی می شود. از نظر طراحی، این باشگاه ورزشی متحرک به صورت شیشه ای طراحی شده است تا ورزشکار بتواند دید و منظره ای زیبا از برج ایفل نیز در جلوی خود داشته باشد.

باشگاه ورزشی که انرژی خود را از ورزش‌کاران می گیرد!

این باشگاه متحرک بر اساس ایده های ارائه شده مسافتی حدود ۲۰ متر را طی می کند و در هر بار سفر کوتاه این باشگاه ورزشی از سویی از رود به سمت دیگر حدود ۴۵ نفر در این باشگاه متحرک امکان ورزش کردن دارند.

باشگاه ورزشی که انرژی خود را از ورزش‌کاران می گیرد!

باشگاه ورزشی که انرژی خود را از ورزش‌کاران می گیرد!

در واقع انرژی ای که توسط دستگاه های ورزشی در این باشگاه تولید می شود به وسیله مولدهایی به موتورهایی که در زیر باشگاه قرار دارد منتقل می شود و همین انرژی عامل حرکت باشگاه ورزشی متحرک می شود. در واقع این باشگاه ورزشی متحرک، در پشتیبانی از این ایده قرار دارد که بتواند انرژی و حرکت انسان را بهینه سازی کند. این ایده بسیار بی نظیر است و در صورت عملی شدن ممکن است افراد بسیار بیشتری به ورزش کردن علاقه پیدا کنند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *