اجرای چالش ضربه آزاد FIFA 17 توسط ستارگان رئال مادرید

|
۰ دیدگاه
چالش ضربه ایستگاهی ستارگان رئال مادرید

ستارگان رئال مادرید به صورت واقعی چالش ضربه آزاد در بازی FIFA 17 را اجرا کردند و مهارت های خود در زدن ضربه آزاد را به نمایش گذاشتند.

به گزارش کلیک، مدتی طول می‌کشد تا بتوانید فهرستی از ستارگان رئال مادرید را با توانایی گل کردن ضربه آزاد، تهیه کنید. در ویدیویی که به تازگی از EA Sports منتشر شده، تعدادی از بازیکنان، از جمله کریم بنزما و جیمز رودریگز به خوبی از عهده گل زدن بر می‌آیند.

ضربه آزاد جیمز رودریگزاما یک نفر که احتمالا در فهرست شما قرار نگرفته، روبن یانز است.
بسیار خوب ولی چرا؟ به این دلیل که او یک دروازه‌بان است.
دو تیم یکی متشکل از ستارگان رئال مادرید (طرف اسپانیایی) و دیگری تیمی از منتخب جهان در این چالش شرکت کردند.
بازیکنان برای کسب امتیاز بایستی ضربه آزادی بزنند که توپ از دیوار دفاعی عبور و به داخل دروازه وارد و ترجیحا با یکی از ۴ هدف در ۴ گوشه تور دروازه برخورد کند. پس از چند شروع مجدد نا‌موفق، هر دو تیم موفق به کسب امتیازاتی شدند، مارکو آسنسیو و دنی کارواخال امتیازاتی برای تیم اسپانیا به دست آوردند، در حالیکه جیمز رودریگز به تنهایی بیشتر امتیازات را برای تیم منتخب جهان به ارمغان آورد.
در نیمه دوم رافائل واران و بنزما قبل از شروع مجدد خیره‌کننده یانز در نیمه سوم برای تیم‌شان امتیاز کسب می کنند. دروازه‌بان اسپانیایی (یانز) توانست با یک ضربه استثنایی امتیاز ۲۰۰۰ را کسب کند که باور‌نکردنی بود.

 

برای تماشای فیلم این چالش بر روی این لینک کلیک کنید.

2 پسندیده شده
میثم معتمدی
متولد 1369/06/12 در تبریز/فارغ‌‌التحصیل کارشناسی ارشد هوش مصنوعی/مدرس زبان انگلیسی/مسلط به زبان‌های برنامه‌نویسی #C و PHP و طراحی پایگاه داده SQL Server/ علاقمند به دنیای بازی‌های کامپیوتری و سینما و تولید محتوا برای این بخش.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.