چگونه از شر تبلیغات موبایلی خلاص شویم؟!

تبلیغات درون نرم افزارها، شکنجه گران نوین دنیای امروز ما هستند! شکنجه گرانی که علی رقم آزارشان برای ما، گاهی اوقات تنها راه حیات وب سایتها و نرم افزار های رایگان هستند. با  این حال، راه خلاصی از آنها چیست؟!

کلیک – اگر از کاربران نرم افزار های موبایلی باشید، حتما تا به حال از نمایش گاه و بیگاه تبلیغات در گوشه و کنار بسیاری از نرم افزار های رایگان نارضایتی هایی داشته اید. تبلیغاتی که اگرچه چندان اختلال جدی ایجاد نمی کنند، اما معمولا در روند بازی مزاحمت ایجاد کرده و البته بخشی از صفحه نمایش شما را نیز اشغال می کنند. برای رهایی از اغلب این تبلیغات، راه حل های ساده و اندکی وجود دارد.

اگر بازی مورد نظر شما توانایی اجرا بدون اتصال اینترنت را دارد، معمولا فقط کافی است که قبل از ورود به بازی، دستگاه خود را در حالت هواپیما قرار دهید یا حتی فقط اینترنت دستگاهتان را قطع نمایید. البته همانطور که پیداست، این روش برای بازی هایی همچون کلش آو کلنز و سایر بازی هایی که برای اجرا به اینترنت نیازمندند پاسخگو نیست.

بنابراین اگر طرفدار بازی آنلاین به خصوصی هستید، چاره ای جز تحمل تبلیغات آن ندارید؛ اما در غیر این صورت، مخصوصا در مورد بازی هایی که در نقش معمایی، پازل و نقش آفرینی هستند می توانید سراغ بازی های کمتر شناخته شده ای بروید که برای اجرا نیازی به اتصال حتمی اینترنت ندارند و سپس با روش ذکر شده، با تبلیغات خداحافظی کنید.

فراموش نکنید که با قطع اتصال اینترنت در هنگام اجرای چنین بازی هایی، نه تنها تجربه بازی بهتری خواهید داشت، بلکه در مصرف باتری و اینترنت شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

البته در نهایت ذکر این نکته نیز خالی از لطف نیست که بسیاری از بازی های حاوی تبلیغات، تنها در ازای مقداری هزینه، نسخه بدون تبلیغاتشان را نیز ارائه می دهند. بنابراین اگر زمان زیادی را صرف چنین بازی هایی می کنید، شاید بد نباشد که با انجام این کار هم خود را از دست تبلیغات آزاد کرده و هم از سازنده بازی مورد علاقه تان حمایت کنید.

در پایان باید گفت طبیعی است که احتمالا هیچ وقت شاهد حذف تبلیغات از بازی ها و نرم افزار های رایگان نباشیم، اما با روش ذکر شده دست کم در بسیاری از مواقع از شر تبلیغات رهایی خواهیم یافت.

آیا تا به حال برای حذف تبلیغات از نرم افزار یا بازی مورد نظرتان هزینه ای پرداخت کرده اید؟ یا از روش ارائه شده در بالا برای بازی های آفلاین استفاده کرده اید؟ تجربیات خود را در بخش نظرات با ما و سایر کاربران کلیک به اشتراک بگذارید.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *