چگونه گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنید؟

اگر شما هم به رنگ های نئون و درخشنده در نور علاقه دارید در این مقاله با ابزاری ساده می توانید گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنید.

کلیک-رنگ های فسفری و نئون مورد علاقه بسیاری از افراد هستند و بسیاری از افراد در بسیاری از تولدهای خود از این رنگ ها استفاده می کنند، در این جا ما به بررسی این نکته می پردازیم که با ابزار ساده بتوانیم گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنیم.

رنگ های بلک لایت، رنگ های بسیار شاد و جذابی هستند که ماهیت این رنگ ها درخشندگی در تاریکی است. رنگ های نئون یا همان فسفری خودمان در محیط های تاریک به درخشش در می آیند، در این مقاله با ابزار ساده گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل می کنیم. تبدیل کردن گویش هوشمند به یک بلک لایت بسیار ساده است و به ابزار بسیار ساده و ارزان قیمتی نیز نیاز دارد، در این مقاله آموزشی به بررسی این نکته می پردازیم.

به چه ابزاری نیازی دارید؟

ابزار این پروژه کوچک بسیار کوچک و جزئی و مینیمال است، در اصل ابزار اصلی شما در این پروژه یک گوشی هوشمند با فلاش است، تقریباً در حال حاضر همه گوشی های هوشمند دارای فلاش هستند و حتی گوشی هایی که هوشمند نیستند نیز داری فلاش هستند پس بهانه ای برای تهیه لوازم اولیه نداریم. بعد از گوشی هوشمند شما به ماژیک های رنگی نیاز دارید، استفاده از ماژیک های هایلایت می تواند پیشنهاد بسیار مناسبی باشد. رنگ های زرد، صورتی و نارنجی در میان ماژیک های هایلایتر از بهترین رنگ ها هستند.

چگونه گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنید؟

چگونه بلک لایت بسازیم؟

یک نوار چسب بی رنگ را انتخاب کنید و بر روی فلاش خود قطعه ای چسب بچسبانید، حالا محلی که چسب و فلاش با هم تلاقی دارند را با ماژیک رنگ کنید. دقت کنید بدنه گوشی خود را رنگی نکنید!

چگونه گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنید؟

نوار چسب دیگری بر روی نوار چسب قبلی بچسبانید و بر روی آن رنگ دیگری را بزنید.

چگونه گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنید؟

همان طور که گفته شد بعد از چسباندن نوار چسب دوم رنگ دیگری را برای رنگ کردن استفاده کنید، بهتر است از رنگ آبی برای رنگ اول و رنگ بنفش برای رنگ دوم استفاده کنید.

بعد از این دو مرحله حالا بلک لایت شما حاضر شده است و آماده استفاده است، حالا با استفاده از ماژیک های هایلایتر طرحی بر روی زمینه ای طراحی کنید، سعی کنید در طرح خود از رنگ های متفاوتی استفاده کنید.

چگونه گوشی هوشمند خود را به یک بلک لایت تبدیل کنید؟

حالا شما با کمترین هزینه گوشی خود را به یک بلک لایت تبدیل کرده اید و به وسیله آن می توانید عکس های بسیار خوبی بگیرید، استفاده از خلاقیت می تواند استفاده از این شیوه را بسیار لذت بخش کند.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *