انتشار تصاویر جدید از گوشی نوکیا ۶

نوکیا بار دیگر به بازی تلفن های همراه بازگشت و حتی اگر این گوشی میان رده دقیقا آن چیزی نباشد که ما همگی انتظارش را داشتیم، اما آن می‌تواند چشم انداز کوچکی از آینده‌ی فعالیتی باشد که برند نوکیا طی ۱۰ سال آینده تحت لیسانس کشور HDM انجام خواهد داد.

به گزارش کلیک، گوشی موبایل نوکیا ۶ (Nokia 6) یک گوشی با بدنه فلزی و قیمت زیر ۲۵۰ دلار است که می‌توان آن را در رده میانی رو بالا نیز قرار داد. این میتواند نشانه خوبی از آن چیزی باشد که در کنگره جهانی موبایل امسال مشاهده خواهیم کرد.
در حالی که ساعات اولیه امروز صبح گوشی اندرویدی نوکیا خیلی غیر منتظره در کشور چین معرفی شد و تا به حال تصاویر زیادی از آن منتشر نشده است، یکی از کاربران شبکه اجتماعی ویبو تصاویری را از آن را به انتشار رسانده است و ما نیز در این مطلب قصد داریم به آن‌ها بپردازیم. این تصاویر، تمامی زوایای گوشی موبایل نوکیا ۶ را به نمایش می‌گذارند و حتی در تصاویری شماره مدل TA-1000 و پچ امنیتی اندروید ماه دسامبر سال ۲۰۱۶ مربوط به این گوشی نیز به چشم می‌خورد.

در حالی که گوگل نسخه ۷٫۱٫۱ اندروید نوقا را نیز منتشر کرده، اما این گوشی از نسخه ۷٫۰ این سیستم عامل بهره می‌برد. هرچند از نظر ظاهری این نسخه از اندروید تفاوت‌های عمده‌ای نداشته و اگر می‌خواهید بیشتر از تغییرات اندرویدی لذت ببرید باید یک گوشی با برند پیکسل خریداری کنید. یکی از تصاویری که امشب در ارتباط با جعبه گوشی موبایل نوکیا ۶ (Nokia 6) به بیرون درز کرده ، اندازه آن را لو داده است؛ ولی با توجه به این که لوازم جانبی نیز در داخل جعبه قرار خواهد داشت این سخت است که در ارتباط با اندازه قطعی آن بخواهیم حدس بزنیم.
گفتنیست، بدون اینکه گوشی اندرویدی نوکیا را در دست بگیریم نمی‌توانیم در مورد راحتی کار با آن و بدنه‌ی مجهز به آلیاژ آلومینیوم ۶۰۰۰ آن قضاوت کنیم. اما نیم نگاهی به این تصاویر نمی‌تواند خالی از لطف باشد.۲ دیدگاه

مهدی

سلام
تحت لیسانس کشور HDM?

محمد

با سلام
آنچه که از تصاویر پیداست سیاست نوکیا تولید گوشی با همان استایل گوشیهای ویندوزی است.

دیدگاه ها:

  1. مهدی گفت:

    سلام
    تحت لیسانس کشور HDM?

  2. محمد گفت:

    با سلام
    آنچه که از تصاویر پیداست سیاست نوکیا تولید گوشی با همان استایل گوشیهای ویندوزی است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *