HTC از عرضه گوشی های مختلف در هر سال مایوس شد

در سال ۲۰۱۶، HTC در حدود ده مدل مختلف از گوشی های هوشمند را منتشر کرد، اما به نظر می رسد که این کار هم باعث نشد تا این شرکت سال خوبی را سپری کند و به نوعی از عرضه بالای گوشی در هر سال مایوس شده است.

به گزارش کلیک، شاید به همین دلیل است که این شرکت در حال تغییر استراتژی خود در سال ۲۰۱۷ می باشد و در نظر دارد که گوشی های کمتری را در طول سال جاری روانه بازار کند.

چالینگ چان، رئیس بخش گوشی های هوشمند اچ تی سی و دستگاه های متصل کسب و کار، تایید کرد که این شرکت قصد دارد تنها شش الی هفت گوشی هوشمند را در سال پیش رو روانه بازار کند و فعلا برنامه ای برای افزایش این میزان ندارد.

این تاییدیه مدت کوتاهی پس از انتشار خبر دو گوشی U Play و U Ultra منتشر شد، که دو گوشی میان رده با سیستم عامل اندروید ۷٫۰ نوقا و بدنه ای آلومینیومی و شیشه ای می باشند. دو گوشی نام برده هم شامل شش الی هفت گوشی هوشمند مورد نظر اچ تی سی هستند. به این ترتیب، تا پایان سال ۲۰۱۷ تنها ۴ الی ۵ گوشی جدید از اچ تی سی عرضه خواهد شد.

چانگ در مورد HTC 11 هم گفت که این گوشی این نام را نخواهد داشت. او اطلاعات دیگری را از این گوشی فاش نکرد، اما پاسخ او به صراحت نشان می دهد که یک پرچم دار جدید برای HTC در سال ۲۰۱۷ روانه بازار می شود. چانگ هم چنین اشاره کرد که اچ تی سی در نظر دارد چند مدل از سری گوشی های Desire را برای کاربرانی طراحی کند که می خواهند گوشی های سرگرم کننده و مناسب داشته باشند.

در حال حاضر نمی دانیم که اچ تی سی چه زمانی از گوشی بعدی خود پرده برداری خواهد کرد، اما شاید با فرا رسیدن MWC 2017 در اواخر ماه فوریه اطلاعات بیشتری به دست آوریم. به هر حال اچ تی سی در چند سال گذشته همواره جز شکست خورده های بازار رقابت بوده و همین سبب شده تا انگیزه های پر رنگ و پرقدرت برای این شرکت کم شود. امیدواریم این شرکت که از پیشروهای صنعت اسمارت فون به حساب می آید، به جایگاه اصلی خود برسد.بدون دیدگاه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *