سامسونگ از جدیدترین باتری خود رونمایی کرد

|
۰ دیدگاه
رونمایی سامسونگ از باتری سلولی جدید

به تازگی شرکت سامسونگ در نمایشگاه خودروی دیترویت از باتری جدیدی رونمایی کرده است که قدرت شارژ فوق العاده ای دارد.

به گزارش کلیک، شرکت سامسونگ SDI تکنولوژی سلول باتری جدید خود را در نمایشگاه خودروی دیترویت معرفی کرد.

این باتری به خودروی الکتریکی اجازه می ‌دهد تا با یک بار شارژ مسافتی معادل ۶۰۰ کیلومتر را طی کند. هم چنین قابلیت شارژ فوق العاده سریعی نیز دارد.

در ساخت این باتری از قطعاتی به کار رفته است که به میزان زیادی مقاومت داخل یک سلول باتری را کاهش می‌ دهد. به این معنی که با شارژ ۲۰ دقیقه‌ ای، این باتری می ‌تواند تا ۸۰ درصد ظرفیت خود شارژ شده و مسافتی معادل ۵۰۰ کیلومتر را طی کند. دیگر رانندگان خودرو های الکتریکی دغدغه ای‌ در این مورد نخواهند داشت.

در یک بیانیه مطبوعاتی، این کمپانی کره ‌ای گفته است، روی توسعه باتری‌ های لیتیوم یونی تمرکز خواهد کرد و همچنین تأیید کرده است که این باتری ‌ها از سال ۲۰۲۱ به تولید انبوه خواهند رسید.

در دیترویت سامسونگ همچنین از مدل جدید سلول باتری ۲۱۷۰۰ استوانه ‌ای خود رونمایی کرد و مدعی است قرار است که چند خودروساز استارت آپی برای مدل‌ های الکتریکی آینده خود از این سلول‌ های باتری استفاده خواهند کرد.

1 پسندیده شده
نفیسه فصیحی
نفیسه فصیحی کارشناس ارشد برنامه ریزی توریسم هستم. علاقمند به حوزه نویسندگی، محتوا و بازاریابی. حدود سه سالی هست که در زمینه تولید، بازنویسی، تدوین، سئو و بهینه سازی محتوا فعالیت دارم. در حال حاضر مدیریت محتوای فارسی دو سایت رزرو آنلاین هتل ( egardesh.com ، samita.com) را بر عهده دارم و همزمان با مجله اینترنتی کلیک همکاری می کنم.
از این نویسنده

بدون دیدگاه

جهت ارسال پیام و دیدگاه خود از طریق فرم زیر اقدام و موارد زیر را رعایت نمایید:
  • پر کردن موارد الزامی که با ستاره قرمز مشخص شده است اجباری است.
  • در صورتی که سوالی را در بخش دیدگاه مطرح کرده باشید در اولین فرصت به آن پاسخ داده خواهد شد.